داخلی صفحه یزد خبر
 
امام جمعه یزد: صبر و استقامت آزادگان نشات گرفته از قدرت لایزال الهی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۹
نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد در جمع آزادگان شهرستان یزد گفت: صبر و استقامت آزادگان نشات گرفته از قدرت لایزال الهی است.
امام جمعه یزد: صبر و استقامت آزادگان نشات گرفته از قدرت لایزال الهی است
 
به گزارش "ایثار یزد" تعدادی از آزادگان شهرستان یزد به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به وطن با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار کردند.
آیت الله محمدرضا ناصری در این دیدار با گرامیداشت بیست و ششمین سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی گفت: صبر و استقامت آزادگان نشات گرفته از قدرت لایزال الهی است و انسان عادی هرگز نمی تواند این همه شکنجه سخت و طاقت فرسا را تحمل کند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد تاکید کرد: همه ما به ویژه مسئولان ادارات و دستگاه های اجرایی باید تمهیدات لازم را برای حل مشکلات آزادگان بیاندشیم.
امام جمعه یزد به آزادگان توصیه کرد: اینک که به مدد جهاد اصغر فرصت جهاد اکبر که همانا مبارزه با نفس اماره و هواهای نفسانی است را به دست آورده اید, اجازه ندهید شیطان به درون شما رخنه کند و اجر مناجات و اعمال نیکتان ضایع شود.
وی خواستار توجه ویژه به تربیت فرزندان شد و افزود: تربیت فرزندان بر اساس تعالیم انسان ساز اسلام ناب محمدی باید همواره دغدغه ایثارگران و خانواده های شهدا و به تبع آن کل جامعه باشد.
ناصری کسب افتخارات متعدد علمی توسط خانواده های شاهد و ایثارگر را تبریک گفت و تصریح کرد: موفقیت ایثارگران و خانواده های آنان ستودنی است و لازم است برنامه ریزی مناسب برای حفظ نخبگان علمی کشور انجام شود تا گرفتار مکر دشمن نشوند.
بیان خاطرات دوران اسارت توسط آزادگان و بیان برخی مسائل و مشکلات از دیگر برنامه های این مراسم بود.
 
کد مطلب: 215611