داخلی صفحه یزد خبر
 
استاندار یزد: آزادگان با ایستادگی خود به جهانیان درس مقاومت دادند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۶
استاندار یزد در همایش سراسری آزادگان استان گفت: آزادگان با ایستادگی خود به جهانیان درس مقاومت دادند.
استاندار یزد: آزادگان با ایستادگی خود به جهانیان درس مقاومت دادند
 
به گزارش «ایثار» همایش سراسری آزادگان استان یزد با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، استاندار و مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران در پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی(ره) برگزار شد.
سیدمحمد میرمحدی استاندار یزد با تبریک بیست و ششمین سالگرد ورود غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی تصریح کرد: آزادگان با ایستادگی خود به جهانیان درس مقاومت دادند و دشمن را در دستیابی به اهداف خود مایوس کردند.
استاندار یزد تاکید کرد: درس هایی که ازشهدا، جانبازان، آزاددگان، ایثارگران و خانواده های آنان که ماحق شدگان به شهدای کربلا هستند، آموختیم برایمان بسیار آموزنده است.
وی افزود: رزمندگان در انجام رسالت جهانی خود نه تنها دشمن را از مرزهای میهن عقب راندند بلکه مزدوران موسوم به دولت اسلامی که اجیر شده استکبار جهانی هستند از مرزهای همه کشورهای اسلامی طرد کردند و این مهم هر روز با خفت و خواری برای آنان در حال انجام است.
میرمحمدی خاطر نشان کرد: خلق داعش تلاش استکبار جهانی برای کم توجهی به اسرائیل غاضب و ایجاد تفرقه و نفاق بین مسلمانان است ولی ملتهای مسلمان آگاهانه به میدان آمده اند و یقینا این توطئه نیز محکوم به شکست است.
رئیس شورای استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم به ویژه شهید "محسن حججی" اضافه کرد: مدافعان حرم اهل بیت پیامبر یار ملتهای مظلوم عراق و سوریه شدند و جبهه ایران اسلامی متشکل از سپاهیان غیور و سایر فرزندان ایران اسلامی به خوبی از مرزهای جهان اسلام دفاع می کنند.
 
کد مطلب: 215641