داخلی صفحه قم خبر
 
گلباران مزار شهدا با حضور استاندار قم و مسوولان استان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۳
​همزمان با نخستین روز از هفته دولت مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر اعضای شورای اداری استان با حضور در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.
گلباران مزار شهدا با حضور استاندار قم و مسوولان استان
 
به گزارش ایثار واحد استان قم،‌ صبح امروز اعضای شورای اداری استان به همراه استاندار قم و مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران ضمن حضور در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) با آرمانهای 6000شهید دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مدافعان حرم تجدید میثاق نموده و ضمن گلباران و عطر افشانی مزار شهدا یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.
در این مراسم مهندس سیدحسن رضوی رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ملت ایران را همواره مدیون خونهای پاک شهدا و وارثان این خونها دانست.
وی تاکید کرد: باید بتوانیم با ادامه دادن راه شهدا وفاداری خویش به خونهای پاک شهدا را نشان داده و با خدمت خالصانه به ملت و ایجاد امید و نشاط در جامعه به آینده ای روشن این راه را دنبال نماییم.
سپس گروه موزیک نیروی انتظامی سرود جمهوری اسلامی و نواهای انقلابی را نواخت و همزمان مزار مطهر شهدا با حضور مسوولان استان گلباران و عطر افشانی شد.
اتمام پیام/ 
کد مطلب: 216022