داخلی صفحه یزد خبر
 
برنامه های بزرگداشت شهدای دولت در یزد اعلام شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۰
برنامه های بزرگداشت شهدای دولت در نشست شورای هماهنگی اسثارگران استان یزد اعلام شد.
برنامه های بزرگداشت شهدای دولت در یزد اعلام شد
 
به گزارش "ایثار یزد" نشست شورای هماهنگی امورایثارگران با هدف برنامه ریزی مراسم بزرگداشت شهدای دولت با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تشکیل شد.
احمد ابراهیمی در این نشست با ادای احترام و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجائی و باهنر گفت: اگر امروز خانواده های ما در امنیت روزگار سپری می کنند به برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است که از جان خویش گذشتند تا ما بمانیم و نباید ایثار این عزیزان به فراموشی سپرده شود.
مدیرکل بنیاد یزد با تبریک افتخارآفرینی فرزندان شاهد و ایثارگر استان در کنکور سراسری و رقابتهای کشوری قرآن کریم اضافه کرد: باعث افتخار است که یادگاران شهدا و ایثارگران با تاسی از مرام شهدا در جهت اهداف عالیه آنان قدم برمی دارند.
دبیر کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت شهدای دولت در استان تاکید کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین هدفی است که باید در راستای انتقال میراث ارزشمندی که شهدا و ایثارگران برای ما به یادگار گذاشتند به جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان انتقال دهیم.
در این نشست مقرر شد یادواره شهدای کارمند با حضور مسئولان و آحاد مردم شهیدپرور دارالعباده در پایگاه انقلاب اسلامی, مسجد روضه محمدیه برگزار شود.
تجلیل از تعدادی خانواده شهدای کارمند با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و استاندار و همچنین تجلیل دستگاه های اجرایی از خانواده شهدای کارمند و گلباران قبور مطهر شهدا از دیگر برنامه های این مناسبت در سطح استان است.
کد مطلب: 216027