داخلی صفحه قم خبر
 
شهدا رفتند تا مکتب اهل بیت (ع) باقی بماند /امید است بتوانیم در مسیر خواست و اهداف شهدا حرکت کنیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۷
در نخسیتن روز از هفته دولت امام جمعه و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س)، استاندار قم و مدیرکل بنیادشهیدو امور ایثارگران استان از خانواده شهید ان بیطرفان، لطفی و باطنی دیدار کردند .
شهدا رفتند تا مکتب اهل بیت (ع) باقی بماند /امید است بتوانیم در مسیر خواست و اهداف شهدا حرکت کنیم
 

 
امام جمعه قم گفت: شهدا جان خویش را تقدیم کردند تا مکتب اهل بیت ع) در این کشور باقی بماند آنها با خدا معامل کردند و شما نیز به این شهادتها افتخار کنید.
آیت الله سعیدی افزود: شهدا نه برای دنیا و منصب های آن بلکه برای دین ، اسلام و اهل بیت (ع) جان خویش را فداکردند .
وی اضافه کرد: شهادت تنها هجرت ارزشمندی است خانواده شهدا به این شهادت ها افتخار می کنند و نام شهید برای همیشه جاودانه می ماند.
وی ضمن تبریک هفته دولت و تقارن آن با ایام ذی الحجه و اعیاد مسلمین گفت: اکنون فرصتی به دولتمردان داده شده تا در راستای خدمت به خلق خدا گام های موثری بردارند .
آیت الله سعیدی اظهار داشت: دشمنان امروز تلاش دارند در مقابل اقتدار نظام جمهوری اسلامی بایستند، برجام حرکت تاثیر گذاری بود که امروز دولتمردان آمریکا تلاش دارند این پیمان را برهم بزنند و از آن عصبانی هستند.
وی همچنین ضمن تبریک فرا رسیدن ماه ذی الحجه و اعیاد مسلمانان گفت: در سال 66 و دو سال پیش زائران مظلوم بیت الله الحرام در راه زیارت خانه خدا به شهادت رسیدند، خداوند روحشان را قرین رحمت قراردهد.
وی افزود: خانواده شهدا به بزرگداشت این ایام سزاوارتر هستند، چرا که شهدای عظیم الشان ما همه تلاششان حفظ راه و مکتب اهل بیت (ع) بود.
استاندار قم نیز در دیدار با خانواده شهدا گفت: امروز افتخار دیدار با شما خانواده شهدا همزمان با هفته دولت را داشتیم امید است بتوانیم در مسیر شهدا خدمت گذار ملت باشیم.
مهندس صادقی افزود: دعای خیر شما خانواده معظم شهدا موجب دلگرمی و حرکت مسولان به سمت تعالی و موفقیت است.
وی تاکید کرد: امید است بتوانیم در مسیر شهدا و در راه اهداف شهدا قرار گیریم و با الگو گیری از شهدا در راه خدمت به نظام اسلامی گام برداریم .
 
کد مطلب: 216100