داخلی صفحه یزد خبر
 
موفقیت فرزندان شاهد و ایثارگر یزد در مسابقات کشوری قرآن کریم
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۳
گروه فعالیت های قرآنی: فرزندان شاهد و ایثارگر استان یزد در مسابقات کشوری قرآن کریم افتخار دیگری را رقم زدند.
موفقیت فرزندان شاهد و ایثارگر یزد در مسابقات کشوری قرآن کریم
 
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآنی(ایکنا) یزد، کاروان اعزامی استان یزد به مسابقات کشوری قرآن کریم  فرزندان شاهد و ایثارگر در بخش خواهران که در مشهد مقدس برگزار شد با کسب ۶ عنوان برتر این دوره همچون سالهای گذشته حضور درخشانی را تجربه کرد.
در این دوره از مسابقات فائزه زارعشاهی در رشته مفاهیم, اعظم فلاح در رشته تفسیر قرآن کریم و زهرا فلاح در رشته حفظ ۱۰ جزء رتبه اول را کسب کردند.
همچنین فاطمه فلاح در رشته حفظ ۲۰ جزء و حانیه فلاح زاده در رشته حفظ ۵ جزء عنوان دوم را به خود اختصاص دادند و حمیده مروتی در رشته مفاهیم مقام سوم را کسب کرد.
احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان یزد با تبریک این موفقیت  و کسب ۱۱ عنوان برتر کشوری توسط فرزندان شاهد و ایثارگر به مردم ولایتمدار دارالعباده به ویژه جامعه ایثارگری, توجه به فرهنگ قرآن و استفاده از تعالیم این کتاب آسمانی را در تمام مراحل زندگی راهگشا دانست.
ابراهیمی با تقدیر از تلاش های مربیان در کسب این موفقیت بزرگ تاکید کرد: خدمت به قرآن کریم و آموزش صحیح فرزندان ایران اسلامی مایه روسفیدی در برابر این امانتهای الهی است.
وی تصریح کرد: قرآن کریم که پیامبر گرامی اسلام در بین ما به امانت گذاشت حق بزرگی بر گردن ما دارد و شایسته است هر کس به سهم خود برای این حق را ادا کند.
منبع: بنیاد شهید یزد
کد مطلب: 216146