داخلی صفحه قم خبر
 
خادمان به شهدا مسوولیت سنگینی در قبال ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸
​مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم در جمع خادمان شهدا گفت: خادمان به شهدا در بنیاد مسوولیت سنگینی در قبال شهدا،‌ خانواده شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت بر عهده دارند.
خادمان به شهدا مسوولیت سنگینی در قبال ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند
 

به گزارش ایثار واحد استان قم‌، همزمان با هفته دولت سردار سید جواد هاشمی در نشست با کارکنان بنیاد شهید وامور ایثارگران استان ضمن تبریک هفته دولت و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: ارایه خدمات مناسب با رویی گشاده و برخورد نیکو و حفظ شان و منزلت خاندان ایثار و شهادت از وظایف حساس کارکنان بنیاد شهید وامور ایثارگران می باشد.
وی تاکید کرد: ایجاد فضای همکاری، مودت و دوستی در بنیاد در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به خاندان شهدا و ایثارگران  ضروری است.
وی ادامه داد: دعای خیر خانواده  شهدا پشت سر خادمان به شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی است دعای انسانهای با گذشت و ایثارگری که با خدا معامله کردند و بر این معامله استوار ایستاده اند.
وی اضافه کرد: شهدا با انگیزه های الهی در مسیر جهاد فی سبیل الله وارد شدند و به مقام و منزلت والایی دست یافتند امروز خادمان ایشان نیز باید با همان انگیزه ها خدمت گذار خاندان شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت باشند.
همزمان با هفته دولت مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران به صورت جداگانه با کارکنان بنیاد در اداره کل بنیاد و مناطق یک و دو دیدار و از کارمندان ایثارگر تجلیل کرد.
 
کد مطلب: 216476