داخلی صفحه یزد خبر
 
گلباران قبور مطهر شهدا در بافق
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۱
به مناسبت هفته دولت مسئولان بافق قبور مطهر شهدا را گلباران کردند.
گلباران قبور مطهر شهدا در بافق
 
به گزارش "ایثاریزد" مسئولان شهرستان بافق به مناسبت روز کارمند و گرامیداشت هفته دولت با حضور در امامزاده عبدالله این شهرستان قبور مطهر شهدای والامقام را گلباران کردند.
فرماندار بافق در این مراسم با ادای احترام به ساحت شهدای گرانقدر گفت: شهدا با ایثار خود امنیت و آسایش را به ما هدیه کردند و شایسته است همواره قدردان این نعمت که با خون های مطهر شهدا به دست آمده است, باشیم .
محمد زاده رحمانی خاطر نشان کرد: شهدا و ایثارگران مانند همه انسانها به حیات دنیوی و خانواده علاقمند بودند لکن برای حفظ تمامیت ارضی میهن اسلامی از جان خویش گذشتند و حیات ابدی را برگزیدند.
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران بافق نیز با تاکید بر لزوم نشر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: مهم ترین رسالت ما بعد از شهدا ادامه دادن راه آن عزیزان است و همه باید همت کنیم به بهترین شکل این ماموریت را به سرانجام رسانیم.
محمدرضا دهقان زاده تصریح کرد: راه شهدا راه پیامبران و ائمه طاهرین است که غایت این مسیر الهی سعادت بشر است و ما وظیفه داریم با عمل به وصایای شهدای والامقام و تلاش در ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان را به این مسیر مقدس رهنمون سازیم.
 
کد مطلب: 217284