فرهنگ ایثار و شهادت، فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر متجاوزان است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین زاده در مراسم بزرگداشت شهدای هفته دولت افزود: فرهنگ ایثار و شهادت، فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر متجاوزان است و تا این روحیه در ملت ایران زنده است دشمنان حتی فکر تجاوز به این مرزوبوم را نخواهند داشت.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از شهرستان مرند روز چهارشنبه 8 شهریورماه 1396 مراسم بزرگداشت شهدای هفته دولت و شهیدان رجایی و باهنر به مناسبت هفته دولت با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده محترم شهدا و ایثارگران و مسئولین محترم و مردم شهیدپرور شهرستان مرند در مسجد قیام شهرستان مرند برگزار شد.
حسین زاده معاون فرهنگی آموزش‌وپرورش در این مراسم ضمن اشاره به اینکه آسایش و آرامشی که در جامعه کنونی حکم فرماست، مدیون فداکاری‌ها و ایثارگری شهدا، جانبازان و رزمندگان است گفت: شهدا و ایثارگران موجب افتخار این ملت هستند که باید قدردان آن‌ها و خانواده‌هایشان به خاطر صبر و پایداری و ایثارشان باشیم.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین زاده در ادامه افزود: فرهنگ ایثار و شهادت، فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر متجاوزان است و تا این روحیه در ملت ایران زنده است دشمنان حتی فکر تجاوز به این مرزوبوم را نخواهند داشت.
وی در بخش پایانی سخنان خود افزود: از ویژگی‌های والای شهید رجایی مردم‌داری، روحیه ساده زیستی، اخلاقی پسندیده و نظم و قانون‌گرایی بوده که همه باید این شهید بزرگوار را الگوی خود قرار دهیم.
اتمام پیام
کد مطلب: 217296