داخلی صفحه البرز خبر
 
شهدا ستارگان نورانی کشور هستند/ راه شهدا پایه‌گذار فرهنگ اصیل و اثرگذار در بین شیعه و سنی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴
فرمانده سپاه استان البرز گفت : راهی که شهدا در آن قرارگرفته‌اند امروزه به فرهنگ اصیل و اثرگذار در سراسر دنیا در بین شیعه و سنی تبدیل‌شده است.
شهدا ستارگان نورانی کشور هستند/ راه شهدا پایه‌گذار فرهنگ اصیل و اثرگذار در بین شیعه و سنی است
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز سردار مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز، در یادواره شهدای روستای لهران شهرستان طالقان بابیان اینکه مجالس شهدا ، مجالس بازآموزی، یادآوری، فهم مشترک و درک مجدد آنچه شهدای ما برای آن جنگیده‌اند.
وی افزود : همه ما معتقدیم شهدا ستارگان نورانی  این کشور و مرزوبوم هستند و امروز ثابت کرده‌اند متعلق به‌کل جهان اسلام هستند.
سردار مولایی گفت: راهی که شهدا در آن قرارگرفته‌اند امروزه به فرهنگ اصیل و اثرگذار در سراسر دنیا در بین شیعه و سنی تبدیل‌شده است .
فرمانده سپاه البرز بابیان اینکه شهدا در درگاه الهی رزق دریافت می‌کنند وزنده هستند بیان داشت: شهدا قدرت و استقلال کشور را تأمین کرده‌اند.
وی افزود : تمام کشورها برای دفاع از خودشان در برابر تهاجم بیگانگان راهکارهایی را در نظر می‌گیرند، و قدرت ملی باید از قدرت‌های دیگر همچون (سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی ، نظامی، روانی ، تکنولوژی) بیشتر باشد.
سردار مولایی بیان داشت: هیچ تهدیدی در این دنیا وجود ندارد که برای کشور ما طراحی و اجرانشده باشد.
فرمانده سپاه البرز بابیان اینکه از سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۸۵ دقیقه ۶ مرتبه آمریکایی سعی کردند با ما وارد جنگ شوند و بارها ایران را تهدید به حمله کردند گفت: و این‌یک تهدید نظامی کاملاً مشخص بوده است.
وی با اشاره به جنگ نرم که از سوی دشمن طراحی و اجرا می‌شود تصریح کرد: در اواخر دهه هفتاد بیست هزار مطلب علیه ائمه اطهار(ع) به‌ویژه فاطمه زهرا(س) مطلب نوشته‌شده است.
سردار مولایی گفت: دشمن از هیچ ابزار و امکاناتی برای تحریک جوانان و شبهه افکنی در افکار عمومی علیه اعتقادات و باورهای مردم صرف‌نظر نکرده است.
فرمانده سپاه البرز با اشاره به اینکه شهدا استقلال این کشور را تأمین کرده‌اند تأکید کرد: استقلال گرفتنی است، زمانی دنیا به دو قسمت شرق و غرب تقسیم‌بندی می‌شد و همه دنیا باید از این برنامه طبیعی می‌کردند و کسی حق نداشت بگوید من مستقل هستم.
وی گفت: دشمن می‌داند که موشک ماهواره‌بر ما نظامی نیست، اما آن‌ها می‌خواهند  کشورهای دیگر همیشه به تعداد محدودی از کشورها نیازمند و محتاج باشند . 
ما توانستیم به همت شهدا با تلاش و پشتکار جوانا و صرف فعل ما می‌توانیم به قله‌های بلند  دانش و فناوری  دست پیدا کنیم و استقلال کشور را تأمین کنیم .
 
کد خبر 96/400
انتهای پیام/
کد مطلب: 217399