داخلی صفحه یزد خبر
 
استاندار یزد: تکریم خانواده شهدا وظیفه ای ملی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰
سیدمحمد میرمحمدی استاندار یزد در دیدار با خانواده شهدای گفت: تکریم خانواده شهدا وظیفه ای ملی است.
استاندار یزد: تکریم خانواده شهدا وظیفه ای ملی است
 
به گزارش "ایثار یزد" سید محمد میرمحمدی استاندار یزد به مناسبت عید سعید قربان به دیدار خانواده سه شهید تقوی و دو شهید جعفری ندوشن رفت و ضمن تبریک فرا رسیدن عید قربان از صبر و پایداری آنان تجلیل کرد.
استاندار یزد با ادای احترام به مقام شامخ شهدای گرانقدر گفت: امنیت امروز به برکت ایثار شهدا و ایثارگران عزیز حاصل آمده است و ما وظیفه داریم به پاس جانفشانی آنان, تکریم خانواده شهدا را به عنوان وظیفه ای ملی در برنامه های اصلی خود داشته باشیم.
میرمحمدی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت در بین اقشار مختلف جامعه ایجاد وحدت ملی کرده است و ما شاهد بودیم در دوران باشکوه دفاع مقدس علی رغم مشکلات متعددی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی داشتیم, با وحدت و همدلی بر مشکلات توانستیم فائق آییم.
وی تاکید کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید به عنوان برترین فرهنگ در جامعه اسلامی نهادینه شود تا دشمنان اسلام در تحقق اهداف شومشان ناکام شوند همانگونه که امروزه در کشورهای مختلف منطقه شاهدیم مسلمانان با تاسی به انقلاب اسلامی در برابر دشمنان داخلی و خارجی متحد شده اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز در این دیدارها با گرامیداشت ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس گفت: به برکت خونهای پاک شهدا امنیت پایدار در میهن اسلامی برقرار شده است و باید قدردان این نعمت باشیم.
احمد ابراهیمی یادآور شد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال تجربیات گرانسنگ دوران پرافتخار انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان جامعه راهگشای بسیاری از موفقیت ها بوده و هست و شایسته است در بسط و گسترش این فرهنگ ناب تلاشی دوچندان داشته باشیم.
 
کد مطلب: 217439