دهه ولایت دهه بندگی و اطاعت در مسیر رضایت خالق است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران در پیامی دهه ولایت و امامت را به ملت شریف ایران مخصوصا خانواده معظم شهدا، ایثارگران و سالکان طریق جهاد و شهادت تبریک و تهنیت گفت.
دهه ولایت دهه بندگی و اطاعت در مسیر رضایت خالق است
 
به گزارش ایثار، در بیانیه اداره کل با بیان اینکه دهه ولایت دهه بندگی خالصانه و اطاعت خدا در مسیر کسب رضایت اوست آمده است:  این دهه در واقع فرصتی برای خلوص قلبی و قربانی نمودن نفس دون در محضر حق تعالی است.
اداره کل بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان های تهران افزوده است: شهدای والامقام و ایثارگران راه حق به شایستگی این خلوص و بندگی را به نمایش گذاشتند و با ایثار عزیزترین داشته های خود در راه دوست نشان دادند که چگونه میتوان خالصانه ذبیح فی سبیل الله شد.
این بیانیه ادامه داده است: دهه ولایت و امامت فرصتی برای معرفت بیشتر به مقام شامخ اولیا و امامانی شد که خط سرخ شهادت را برگزیده و با گذشتن از جان های عزیز خود به همه پیروان خود نشان دادند که بهترین راه وصل به دوست تقدیم جانان به درگاه ایشان است.
این بیانیه از همه مردم ایران خواسته است که همواره در مسیر ولایت ثابت قدم بوده و همچون گذشته نشان دهند که چگونه برای تحقق آرمان ها و ارزشهای  والای انسانی و اسلامی زیر پرچم ولایت گام برداشته و خالصانه جان های خود را نثار می کنند.
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران  شهرستانهای استان تهران ضمن گرامیداشت اعیاد قربان و غدیر فاصله این دو عید سعید را فرصتی برای خودسازی و ولایت پذیری دانسته است و افزوده است: خداوند را شاکریم که نعمت ولایت را بر ملت ایران ارزانی داشت و آنان را از متمسکین به ولایت امیرالمومنین(ع) قرار داد تا شهد شیرین عشق به خدا را به تمامه بچشند.
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران در پایان ضمن گرامیداشت ایام مبارک وخجسته دهه ولایت و امامت، این دهه را به ملت شریف ایران مخصوصا خانواده معظم شهدا، ایثارگران و سالکان طریق جهاد و شهادت تبریک و تهنیت گفت.
کد مطلب: 217448
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور