انتصاب مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در احکام جداگانه‌ای مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر را منصوب کرد.
انتصاب مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام والمسلمین شهیدی روز دوشنبه 13 شهریور در نشست شورای معاونین و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلام کریمی را به عنوان مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر معرفی کرد و همچنین از انتصاب علی عباس کمری به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر خبر داد.
نماینده ولی فقیه در بنیاد با اشاره به اهمیت اداره کل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر تأکید کرد: یکی از ایده‌های اصلی بنیاد در چند سال گذشته ساماندهی تشکل‌های ایثارگری در مسیر تکامل بنیاد بوده است و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به عنوان اتاق فکر بنیاد مطرح بوده و خوشبختانه گام‌های خوبی در مسیر اهداف مشخص شده برداشته‌اند.
معاون رییس جمهوری با اشاره به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی توسط تشکل‌های ایثارگری ادامه داد: توجه و حرکت تشکل‌های ایثارگری در فعالیت‌های فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم و ضروری است و باید از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود.
 حجت الاسلام والمسلمین شهیدی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره تأکید دارند که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شناسانده شده و به نسل‌های آینده معرفی شود و اگر روزی مشکلی برای کشور پیش بیاید ایثارگران و فرزندان آن‌ها هستند که دوباره به صحنه خواهند آمد.
وی نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر را بازوی کاری بنیاد عنوان کرد و افزود: باید از وجود بیش از ۸۰۰۰ نفر نخبه شاهد و ایثارگر برای پیشبرد اهداف بنیاد و حل مشکلات ایثارگران استفاده کنیم.
نماینده ولی فقیه در بنیاد با اشاره به ضرورت نوآوری در برنامه‌ها و فعالیت‌های بنیاد گفت: چابک سازی سازمان اداری بنیاد و استفاده از ظرفیت نیروهای جوان بنیاد و جامعه ایثارگری در دوره جدید برای بهبود فعالیت‌ها ضروری است ضمن اینکه بستر سازی برای حضور بانوان در بخش‌های مختلف نیز در دستور کار قرار گرفته و آموزش کارکنان نیز با هدف ارتقای دانش، آگاهی و مهارت‌افزایی نتایج مثبتی به همراه داشته و ادامه خواهد یافت.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست از زحمات چندین ساله حمید کشایی در سمت مدیر عاملی سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر و موفقیت‌های کسب شده این سازمان در عرصه خدمت رسانی به خانواده معزز شاهد و ایثارگر و صنعت هتلداری و همچنین خدمات چند ساله احمد مهاجری در مسئولیت اداره کل دفتر امور مجلس تقدیر کرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 217790