داخلی صفحه یزد خبر
 
تکریم خانواده شهدا وظیفه‌ای ملی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۲
گروه فرهنگی: استاندار یزد گفت: امنیت امروز به برکت ایثار شهدا و ایثارگران حاصل آمده و ما وظیفه داریم به پاس جانفشانی آنان، تکریم خانواده شهدا را به عنوان وظیفه‌ای ملی در برنامه های اصلی خود داشته باشیم.
تکریم خانواده شهدا وظیفه‌ای ملی است
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، سید محمد میرمحمدی، استاندار یزد روز گذشته در دیدار با خانواده شهید تقوی و شهید جعفری ندوشن اظهار کرد: امنیت امروز به برکت ایثار شهدا و ایثارگران عزیز حاصل آمده است و ما وظیفه داریم به پاس جانفشانی آنان، تکریم خانواده شهدا را به عنوان وظیفه ای ملی در برنامه های اصلی خود داشته باشیم.
میرمحمدی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت در بین اقشار مختلف جامعه ایجاد وحدت ملی کرده است و ما شاهد بودیم در دوران باشکوه دفاع مقدس علی رغم مشکلات متعددی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی داشتیم, با وحدت و همدلی بر مشکلات توانستیم فائق آییم.
وی تاکید کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید به عنوان برترین فرهنگ در جامعه اسلامی نهادینه شود تا دشمنان اسلام در تحقق اهداف شومشان ناکام شوند همانگونه که امروزه در کشورهای مختلف منطقه شاهدیم مسلمانان با تاسی به انقلاب اسلامی در برابر دشمنان داخلی و خارجی متحد شده اند.
احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز در این دیدارها با گرامیداشت ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس گفت: به برکت خونهای پاک شهدا امنیت پایدار در میهن اسلامی برقرار شده است و باید قدردان این نعمت باشیم.
ابراهیمی یادآور شد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال تجربیات گرانسنگ دوران پرافتخار انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان جامعه راهگشای بسیاری از موفقیت ها بوده و هست و شایسته است در بسط و گسترش این فرهنگ ناب تلاشی دوچندان داشته باشیم.
منبع: بنیاد شهید یزد
کد مطلب: 217806
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...