جانبازان پرچمداران عزت و شرف ایران اسلامی هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
علی کشفیا جانباز 70% و رئیس هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین استان در مراسم اختتامیه اولین جشنواره سوارکاری جانبازان و معلولین کشور (پارادرساژ) جام ستارخان گفت: جانبازان پرچمداران عزت و شرف ایران اسلامی بوده و صبر و استقامت آنان الگویی برای آحاد مردم ایران است
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر چهارشنبه 15 شهریورماه سال 96 مراسم اختتامیه اولین جشنواره سوارکاری جانبازان و معلولین کشور(پارادرساژ) جام ستارخان با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، رئیس هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین استان ، کارشناس تربیت بدنی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ، رئیس هیئت سوارکاری استان، معاون فرماندار اهر و مسئولین دستگاه های اجرایی سطح شهرستان در استادیوم تختی شهرستان اهر برگزار شد.
حاج علی کشفیا جانباز 70% جنگ تحمیلی ، قهرمان چندین دوره پارالمپیک و رئیس هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین استان با اشاره به اینکه جانبازان الگوی جوانمردی، بصیرت و ایثار بوده و برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تمام وجود جانفشانی نموده اند گفت: صبر و استقامت جانبازان الگویی برای آحاد مردم ایران اسلامی است.
رئیس هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین استان افزود: این اسوه های ایثار با فداکاری وصف ناپذیر خود عزت و سربلندی کنونی کشورمان را رقم زده اند و بعنوان پرچمداران عزت و شرف ایران هستند.
وی خاطر نشان کرد: معلولیت محدودیت نبوده و چه بسیارند افرادیکه با داشتن معلولیت های جسمی و حرکتی قله های رفیع پیشرفت را طی نموده اند و نامشان در سراسر کره خاکی ورد زبان هاست و همین معلولین و جانبازان ورزشکار الگو و سرمشق خوبی برای همه کسانی هستند که تصور می کنند با داشتن نقصان جسمی دنیا برای آنان تمام شده است.
علی کشفیا گفت: در حال حاضر جانبازان و معلولین برای حضور در معابر و خیابانهای سطح شهر با مشکلاتی همچون ناهمواری سطوح و نبود معبر مناسب برای ویلچر و غیره مواجه هستند که همه این موارد درکمیته های مناسب سازی مطرح و اقدامات اساسی صورت گرفته است.
گفتنی است اولین جشنواره سوارکاری جانبازان و معلولین کشور ( پارادرساژ) جام ستارخان با حضور بیش از 25 ورزشکار از استانهای مختلف کشور در دو روز برگزار و از نفرات برتر با اهدای لوح سپاس از طرف فدراسیون سوارکاری تقدیر شد.
 ضمناً در مراسم اختتامیه این جشنوار از پدر محترم شهید یوسف دایلاری اصل ، جانباز هفتاد درصد حاج مروت پورراسمعیل و آزاده سرافراز اباذر اقدم باباجانی با اهدای لوح سپاس از طرف فدراسیون سوارکاری تجلیل گردید.
اتمام خبر
کد مطلب: 218210