داخلی صفحه قم خبر
 
​دیدار از والدین معظم شهید سالمند در قم آغاز شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۳
طرح دیدار از 199والدین معظم شهید سالمند ،‌ 90 سال وبالاتر با حضور خادمان به شهدا در قم آغاز شد .
​دیدار از والدین معظم شهید سالمند در قم آغاز شد
 


به گزارش ایثار واحد استان قم،‌ دیدار و تکریم از خانواده معظم شهدای سالمند 90 ساله و بالاتر به منظور تجلیل از مقام شامخ خانواده معظم شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دیدار از همه والدین شهدای با کهولت سن همزمان با عید سعید غدیر و با حضور مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان در منزل دو خانواده شهید  آغاز شد.
سردارسید جواد هاشمی در دیدار با والدین معظم شهیدان محمد محمدی و رشید نجفی گفت: والدین معظم شهدا سرمایه های عظیم انسانی برای جامعه اسلامی هستند، ایشان سراسر عمر شریف خود را صرف تربیت انسانهای آزاده نمودندو بر این شهادتها افتخار کردند و در پای ارزشها ایستاده اند.
وی ادامه داد: دیدار از عزیزانی که همه عمر را در راه حفظ دین و ارزشهای اسلامی گذراندند و امروز با وجود کهولت سن همچنان راست قامت بر آرمانهای شهدا ایستاده اند، مایه مباهات نظام اسلامی و دلگرمی مسوولان می باشد.
در این دیدار والدین90ساله شهیدان محمدی و نجفی نیز ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدا تاکید کردند: این شهادتها مایه افتخار ماست و ما به شهادت فرزندمان در راه اسلام افتخار می کنیم.
طرح دیدار از 199 والدین معظم سالمند شهدای قم  از عید سعید غدیر آغاز شده و تا پایان شهریور ماه با حضور 30 تیم به انجام می رسد.
اتمام پیام/
کد مطلب: 218301