داخلی صفحه قم خبر
 
​خانواده معظم شهدا مایه عزت و سربلندی نظام اسلامی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم در پی اجرای طرح دیدار از والدین معظم شهدای بالای 90سال استان با حضور در بخش سلفچگان قم روستاهای گلستانه و حسن آباد گفت: خانواده شهدا تمام عمر گرانمایه خویش را صرف دفاع از آرمانهای شهدا کردند و مایه عزت و سربلندی نظام اسلامی شدند.
​خانواده معظم شهدا مایه عزت و سربلندی نظام اسلامی هستند
 
 
سردار سید جواد هاشمی افزود: ایشان همواره به  این شهادت ها افتخار نمودند و در این راه ثابت قدم ماندند و لحظه ای از ارزشهای اسلامی و آرمانهای شهدا فاصله نگرفتند.
وی ادامه داد: خانواده شهدا همواره مدافعان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارزشهایی هستند که شهدا برایش خون دادند و امروز با وجود کهولت سن همچنان الگوهای شایسته ایستادگی و مقاومت هستند.
وی اضافه کرد: دیدار این عزیزان مایه دلگرمی مسوولان در خدمت به ملت و مملکت اسلامی است،‌ ایشان در تمام سالهای حیات خویش با صبر و ایثار و پایداری بر ارزشها تندیس ایثار و فداکاری شدند.
سردار هاشمی تاکید کرد: ایشان با ساده زیستی و قناعت ،‌انسانهای بزرگی را در دامان خود پرورش دادند که در تاریخ ایران اسلامی افتخار آفریدند. و امروز با وجود کهولت سن همچنان بعنوان سرمایه عظیم انسانی و تاثیر گذار در نظام اسلامی می باشند.
اتمام پیام/ 
کد مطلب: 218412