انتصاب مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی علی گودرزی را به عنوان مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.
انتصاب مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران
 
به گزارش «ایثار»، متن حکم حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:

جناب آقای علی گودرزی
باسلام
بنا به پیشنهاد معاون محترم توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، جناب عالی را به سمت مدیرکل دفتر برنامه وبودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب می نمایم.
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها، پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند.
خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل (ره) خدمت به نبی اکرم (ص) است و بفرموده مقام معظم رهبری تکریم شهیدان تکریم ایثارو اخلاص است، تکریم دلهای نورانی و جانهای لبریز از صفا و نورانیت است.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور با بسیج تمام امکانات و سرمایه های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
توفیق جناب عالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم.
سید محمّد علی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 218456