انتصاب مدیرکل دفتر برنامه و بودجه و مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۷
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در احکام جداگانه‌ای علی گودرزی را به عنوان مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد و نرگس جلیلی را به عنوان مشاور در امور بانوان شاهد و ایثارگر منصوب کرد.
انتصاب مدیرکل دفتر برنامه و بودجه و مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام والمسلمین شهیدی طی حکمی علی گودرزی را به عنوان مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد. در بخشی از حکم رییس بنیاد اظهار امیدواری شده است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم به دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صورت گیرد.
این انتصاب با توجه به پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و بازنشستگی محمود ناظری مدیرکل سابق برنامه و بودجه انجام شده است.
معاون رییس جمهور همچنین طی حکم دیگری خانم نرگس جلیلی را به عنوان مشاور در امور بانوان شاهد و ایثارگر منصوب کرد و از خدمات خانم صدیقه کاوه در طول مدت خدمت به عنوان مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر تشکر کرده است.
گفتنی است، نرگس جلیلی همسر جانباز و از نخبگان مرکز دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر است که به عنوان مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر منصوب شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218528