داخلی صفحه قم خبر
 
نشست بازنشستگان بنیاد در آستانه روز تکریم بازنشستگان برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴
نشست بازنشستگان بنیاد شهید وامور ایثارگران در آستانه روز تجلیل از خانواده و تکریم بازنشستگان در بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم برگزار شد .
نشست بازنشستگان بنیاد در آستانه روز تکریم بازنشستگان برگزار شد
 
 
به گزارش ایثار واحد استان قم،‌ این نشست به منظور تجلیل از بازنشستگان و تکریم ایشان و سپاس از سه دهه تلاش برای خدمت به خاندان ایثار و شهادت و شهدای والامقام از بدو تاسیس این نهاد انقلابی برگزار گردید.
معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران در این مراسم گفت: بازنشستگان سرمایه ها و گنجینه های ارزشمندی هستند که از کوله بار تجربه گرانسنگ ایشان باید در راستای خدمت به خاندان شهدا و ایثارگران بهره مند شد.
حجت الاسلام غلامرضا ناظمی افزود: هیچ پایانی بر خدمت به خاندان شهدا و ایثارگران متصور نیست خدمت به این عزیزان مدال افتخاری برای خادمان به شهدا است که تا پایان عمر همراه ایشان است.
وی افزود: خدمت در بنیاد شهید خدمت به کسانی است که همه مدیون ایثارگری و مجاهدت آنها هستند،‌اقتدار و صلابت امروز ایران اسلامی بخاطر این عزیزان است و دنیا این را فهمیده که نمی تواند در برابر این روحیه ایثار و شهادت طلبی و عزم راسخ ملت ایستادگی کند.
در این جلسه با حضور معاونان و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران از بازنشستگان بنیاد شهید وامور ایثارگران تجلیل بعمل آمد.
اتمام پیام/ 
کد مطلب: 218831