داخلی صفحه یزد خبر
 
امام جمعه یزد: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴
نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد گفت: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند.
 
به گزارش "ایثار یزد" حضرت آیت الله ناصری در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان یزد با تجلیل از صبر و استقامت آنان گفت: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و همه ما وظیفه داریم به پاس ایثار آنان پاسدار آرمانهای والایشان باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد تصریح کرد: استقلال و امنیت کشور را مدیون خون هزار ان شهید به خون غلطیده هستیم و باید ایثارشان را ارج نهاده و چراغ راه خود و آیندگان قرار دهیم.
وی خاطر نشان کرد: تکریم و تجلیل خانواده های شاهد و ایثارگر یکی از سیاست‌های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و همه مسئولان باید به این مهم همت گمارند.
ناصری تاکید کرد: روحیه ایثار و شهادت ضامن تثبیت و اقتدار جمهوری اسلامی است از این‌ رو برای حفظ اقتدار نظام باید روحیه ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود.
امام جمعه یزد با اشاره به توطئه های دشمنان اسلام اضافه کرد: دشمنان اسلام وحدت اسلامی را هدف قرار داده اند تا از این طریق ضربات جدی و جبران ناپذیر به مسلمانان وارد کنند و ایجاد گروه های ملحد و تکفیری مانند طالبان و داعش در همین راستا انجام شده است.
نماینده ولی فقیه در استان شهدا را پرچم عزت و سربلندی کشور خواند و اظهار کرد: ما باید دنباله روی راه شهدا باشیم و اقدامات لازم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را با برنامه ریزی منسجم و هدفمند انجام دهیم را ذره ای از دین خود به شهدا را ادا کرده باشیم.


 
کد مطلب: 220987