مراسم تکریم و معارفه مدیران کل «امور هنری» و «ورزشی و اردویی» بنیاد برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۸
مراسم تکریم و معارفه مدیران کل «امور هنری» و «امور ورزشی و اردویی» بنیاد شهید و امور ایثارگران ظهر روز چهارشنبه 12 مهرماه با حضور حجت الاسلام محمد حسن کاویانی راد معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه مدیران کل «امور هنری» و «ورزشی و اردویی» بنیاد برگزار شد
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام محمد حسن کاویانی در این مراسم با بیان اینکه تحول و جابه‌جایی لازمه وجودی یک سازمان است تصریح کرد: با توجه به بازنشستگی جناب آقای بیات و جابجایی جناب آقای کریمی ضمن تشکر از خدمات این عزیزان دو نفر از فرزندان معزز شهدا و کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان مدیران کل «امور هنری» و «امور ورزشی و اردویی» بنیاد شهید و امور ایثارگران انتخاب شدند و امیدواریم آقایان سید مرتضی حسینی و سید مستجاد حسینی با توجه به سوابق و تجریبات مناسب در حوزه‌های فرهنگی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به ایثارگران موفق باشند.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد با اشاره به ضرورت اقدامات جدی در بخش‌های فرهنگی خاطرنشان کرد: جدیت، وفاق و همدلی در مجموعه موجب برون‌رفت از مشکلات موجود می‌شود و تلاش در این جهت از وظایف همه کارکنان بنیاد است.
وی در ادامه با اشاره به آیات سوره نمل در جهت تشریح اصول مدیریتی گفت: بازگویی داستان حضرت سلیمان در سوره نمل به ویژگی‌های واقعی و ایده آل در حوزه مدیریت اشاره دارد و مدیریت و رهبری در جامعه اسلامی امری مهم و حساس است ضمن اینکه مدیریت کلان تمامی لایه‌های جامعه را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
سید مرتضی حسینی مدیر کل امور هنری بنیاد نیز در این مراسم تصریح کرد: در دوره گذشته تمرکز بر فعالیت‌ها در صدا و سیما و هنرهای نمایشی بود و در این دوره فعالیت‌های قرآنی نیز به مجموعه اضافه شده و تمرکز بر مسائل قرآنی در اولویت قرار دارد.
وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم در حوزه تولید برنامه در صدا و سیما نیازسنجی صورت گیرد و با توجه به تأکیدات نماینده ولی فقیه و رییس بنیاد تولیدات بنیاد در صدا و سیما به خوبی منعکس شود ضمن اینکه تغییر شکل ارائه محتوا و همچنین توجه به پایان نامه‌ها و پژوهش‌ها در حوزه تولیدات نمایشی در دستور کار قرار می‌گیرد.
سید مستجاد حسینی مدیر کل ورزشی و اردویی بنیاد نیز با اشاره به ظرفیت‌های بخش‌های ورزشی و اردویی ایثارگران گفت: در کنار تمامی فعالیت‌های ورزشی و اردویی توجه به رویکرد علمی و پژوهشی ضروری است و الگوسازی از سبک زندگی اسلامی ایرانی ایثارگران و افزایش امید به زندگی در میان آنها از وظایف بنیاد است.
وی افزود: شادکامی و نشاط ارتباط مستقیمی با سلامت و توانمندسازی ایثارگران دارد که وجود یک فضای سیستمی و تعامل مطلوب با ایثارگران می‌تواند این اهداف والا را محقق سازد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 221386
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...