داخلی صفحه یزد خبر
 
خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۰
گروه فرهنگی: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و همه ما وظیفه داریم به پاس ایثار آنان پاسدار آرمان‌های والایشان باشیم.
خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از یزد، آیت الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد روز گذشته در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان یزد با تجلیل از صبر و استقامت آنان اظهار کرد: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و همه ما وظیفه داریم به پاس ایثار آنان پاسدار آرمانهای والایشان باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: استقلال و امنیت کشور را مدیون خون هزار ان شهید به خون غلطیده هستیم و باید ایثارشان را ارج نهاده و چراغ راه خود و آیندگان قرار دهیم.
وی ادامه داد: تکریم و تجلیل خانواده های شاهد و ایثارگر یکی از سیاست‌های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و همه مسئولان باید به این مهم همت گمارند.
ناصری تاکید کرد: روحیه ایثار و شهادت ضامن تثبیت و اقتدار جمهوری اسلامی است از این‌ رو برای حفظ اقتدار نظام باید روحیه ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود.
امام جمعه یزد با اشاره به توطئه های دشمنان اسلام اضافه کرد: دشمنان اسلام وحدت اسلامی را هدف قرار داده اند تا از این طریق ضربات جدی و جبران ناپذیر به مسلمانان وارد کنند و ایجاد گروه های ملحد و تکفیری مانند طالبان و داعش در همین راستا انجام شده است.
نماینده ولی فقیه در استان شهدا را پرچم عزت و سربلندی کشور خواند و اظهار کرد: ما باید دنباله روی راه شهدا باشیم و اقدامات لازم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را با برنامه ریزی منسجم و هدفمند انجام دهیم را ذره ای از دین خود به شهدا را ادا کرده باشیم.
کد مطلب: 221516