داخلی صفحه یزد خبر
 
آرامش و استقلال کشور مرهون فداکاری و ایثار شهداست
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۲
گروه فرهنگی: معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما گفت: آرامش و استقلال کشور مرهون فداکاری و ایثار بی نظیر شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های بزرگوار آنان است.
آرامش و استقلال کشور مرهون فداکاری و ایثار شهداست
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، علی دارابی، معاون امور استان های سازمان صدا و سیمای کشور به همراه مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران و مدیرکل صداوسیمای استان یزد با حضور در منزل حاج حسن دانش شهید دفاجعه منا از خانواده وی تجلیل کرد.
دارابی در این دیدار رمز موفقیت ایران اسلامی را تبعیت جوانان مومن و انقلابی از ولی فقیه عنوان کرد و افزود: شهدا با تبعیت محض از ولی امر مسلمین حماسه های ماندگاری خلق کردند.
وی تصریح کرد: آرامش و استقلال کشور مرهون فداکاری و ایثار بی نظیر شهدا و صبر و استقامت خانواده های بزرگوار آنان است.
احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره نخبه قرآنی استان گفت: شهادت حجاج بیت الله الحرام در سال ۱۳۹۴ پیام مظلومیتشان را به جهان مخابره کرد که در حریم امن الهی با چه وضعیتی به شهادت رسیدند.
ابراهیمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را باعث واکسینه شدن جامعه اسلامی از توطئه های پلید استکبار جهانی علیه جوانان دانست.
وی اظهار کرد: مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در نظر دارند تا فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود و همه باید دست به دست هم دهیم تا این فرهنگ در جامعه بسط و گسترش یابد.
کد مطلب: 221517