خدمت رسانی به ایثارگران همراه با حفظ عزت این عزیزان باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰
مدیرکل بنیاد مازندران با بيان اينكه هدف بنياد، رضايت ايثارگران است گفت: در حين خدمت رسانی به ايثارگران، كرامت انسانی و عزت اين عزيزان نيز حفظ شود.
خدمت رسانی به ایثارگران همراه با حفظ عزت این عزیزان باشد
 
به گزارش «ايثار»، به منظور بهره مندی بهتر و مطلوب ايثارگران از دريافت خدمات و حل مشكل به موقع و تسريع در كار، ملاقات عمومی روز سه شنبه هجدهم مهر ماه با مراجعه حضوری خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان در دفتر مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران برگزار شد.
عباسعلی رضایی مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پس از ملاقات عمومی گفت: وظيفه ما در قبال ايثارگران، ارائه خدمات به موقع، پاسخ درست و قانع كننده به نيازهای اساسی آنان در حوزه های خدماتی است.
رضايی افزود: همه مديون شهدا، جانبازان و آزادگان هستيم و هرچه داريم از جانفشانی و ايثارگری آنان و استقامت خانواده های گرانقدر اين عزيزان است.
وی تصريح كرد: همه مسئولين بايد تلاش كنند تا روحيه و انگيزه خدمتگزاری به خانواده های عزيز شهدا و ايثارگران در وجود آنان بيشتر شود و اين توفيق را برای خود يك افتخار بدانند.
مديركل بنياد مازندران اظهار داشت: حل مشكلات ايثارگران وظيفه همه مسئولين است و با سعی و كوشش و همت مضاعف، در جهت گره گشايی مسائل خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان پيش قدم باشيم.
رضايی با بيان اينكه هدف بنياد، رضايت ايثارگران است، گفت: در حين خدمت رسانی به ايثارگران، كرامت انسانی و عزت اين عزيزان نيز حفظ شود.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در خصوص اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر اظهار داشت: مسئله اشتغال اين عزيزان از دغدغه های بنياد است و در اين راستا در تلاش هستيم تا زمينه جذب اين عزيزان در دستگاهها (از طريق ايجاد تعامل، استفاده ازظرفيت هاي استانی و...) محقق شود.
بررسی تقاضا و درخواست های ايثارگران در حوزه های اشتغال ايثارگران، امور درمانی، وام مسكن ... از موضوعاتی بوده كه در ملاقات عمومی امروز از سوی مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران مورد پيگيری و رسيدگی قرار گرفته است.
انتهای پيام/  
کد مطلب: 222066
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...