خانواده های شهدا بهترین بندگان خدا هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۱
معاون تعاون بنیاد قزوین با اشاره به اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران بهترین بندگان خدا هستند، گفت: خدمت‌رسانی و رفع مشکلات آنها اجر والایی دارد و نصیب هر کسی نمی‌شود.
خانواده های شهدا بهترین بندگان خدا هستند
 
به گزارش «ایثار»، جلسه مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین با حضور محمدرضا علی‌اکبربیک معاون تعاون بنیاد استان قزوین، ابوالفضل قاریانپور معاون تعاون و مددکاران بنیاد شهرستان قزوین برگزار شد.
در این جلسه، علی‌اکبربیک با اشاره به اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران بهترین بندگان خدا هستند، گفت: خدمت‌رسانی و رفع مشکلات آنها اجر والایی دارد و نصیب هر کسی نمی‌شود.
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: کارکنان بنیاد باید افتخار کنند که در این نهاد ارزشمند مشغول به فعالیت هستند و به جامعه ایثارگران خدمت می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه هر یک از کارمندان باید به نحو احسن، کارهای خود را انجام دهند، گفت: رعایت تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران از مهمترین وظایف است که باید در اولویت کاری کارکنان باشد تا بتوانند رضایتمندی آنها را از خدمات‌دهی بنیاد ارتقا دهند.
در ادامه جلسه، قاریان‌پور معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین بیان کرد: پیگیری در رفع مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران از وظایف اصلی کارکنان می‌باشد و بایستی در انجام آن کوشا باشند.
گفتنی است، در این جلسه، مددکاران مسایل و مشکلات حوزه مددکاری را بیان کرده و معاونان تعاون بنیاد نیز پاسخ‌های لازم را ارایه کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 222068
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...