داخلی صفحه یزد خبر
 
معاون استاندار یزد:
رسیدگی به خانواده شهدا تعهدی ملی و دینی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با بیان این که شهدای مدافع حرم سمبل ایثار در راه خدا هستند، گفت: رسیدگی به خانواده شهدا تعهدی دینی و ملی است.
رسیدگی به خانواده شهدا تعهدی ملی و دینی است
 
به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمدعلی طالبی» در جریان دیدار با خانواده شهید مدافع حرم «روح الله مهرابی» با بیان این که شهدا رمز پایداری انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: عظمت و عزت ایران اسلامی مدیون ایثار و فداکاری شهیدان راه حق و فضیلت است و باید همواره یادشان را زنده نگه داشت .وی با اشاره به اهمیت امنیت موجود در کشور، افزود: در سایه فداکاری‌های و از خود گذشتکی شهیدان و صبر و مقاومت خانواده‌های معزز آنها شاهد امنیت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه های مختلف داخلی و خارجی هستیم .
معاون سیاسی،‌امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در ادامه تکریم خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را مهمترین رسالت مسئولان و دست‌اندرکاران نظام اسلامی دانست و بیان کرد:  رسیدگی به خانواده شهدا تعهدی ملی و دینی است.
این مقام مسئول در پایان گفت: شهدای مدافع حرم، سمبل ایثار و جانفشانی در راه دین و ارزش‌های الهی هستند و باید همواره خاطره آنها در بین مردم زنده بماند .
کد مطلب: 222135