خدمت به ایثارگران و جانبازان عزتی بزرگ است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد خدمت به ایثارگران و جانبازان را عزتی بزرگ دانست و گفت: افتخار می‌کنیم خدمت به این قشر ارزشمند و عزیز نصیبمان شده است.
خدمت به ایثارگران و جانبازان عزتی بزرگ است
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز 19 مهر ماه 96 به همراه معاونان، رییس اداره مددکاری و رییس اداره بنیاد شهرستان بویراحمد به دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بخش های لوداب و مارگون از توابع شهرستان بویراحمد رفتند.
مدیرکل بنیاد در این دیدارها بر تکریم و پاسداشت مقام خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان و آزادگان تاکید کرد و گفت: بنیاد به‌ عنوان عالی‌ترین نهاد در امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات‌رسانی به ایثارگران با توجه به وضعیت فرهنگی جامعه، تنوع مصادیق ایثارگری و نیازهای جامعه هدف، همواره با چالش‌های جدی معنوی و مادی مواجه است و رفع آنها نیازمند یاری همه مسئولان است.
موسوی تصریح کرد: دیدار مدیران ارشد استان و شهرستان ها با خانواده شهدا و ایثارگران سبب می شود تا فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش این فداکاری ها همیشه تازه بماند. 
مدیرکل بنیاد خدمت به ایثارگران و جانبازان را عزتی بزرگ دانست و گفت: افتخار می‌کنیم خدمت به این قشر ارزشمند و عزیز نصیبمان شده است. نباید هدفمان گذرا و به خاطر پست و مقام باشد. خدمت به این جامعه که امام(ره) آنان را فرزندان خود می‌دانست، توفیقی الهی است.
وی اظهار کرد: بنیاد و دستگاه های اجرایی، خانه ایثارگران هستند. جامعه هدف باید احساس اعتماد و آرامش را در بنیاد داشته باشند. اگر این احساس از بین رفته است، باید سعی کنیم آن را دوباره برگردانیم. با حوصله و صبر به ایثارگران و خانواده‌های آنان خدمت کنیم تا آنان نیز به ما اعتماد کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 222146
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...