برگزاری جشنواره ها هنرمندان را به وادی ایثار می کشاند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
مدیرکل بنیاد زنجان با اشاره به جشنواره نماز اظهار کرد: برگزاری چنین جشنواره‌هایی نه تنها تار و پودی پر معنا به ادبیات دفاع مقدس می‌بخشد بلکه هنرمندان را به وادی ایثار و شهادت وارد می‌کند.
برگزاری جشنواره ها هنرمندان را به وادی ایثار می کشاند
 
به گزارش «ایثار»، اختتامیه جشنواره فرهنگی و هنری نماز به همت دبیرخانه جشنواره فرهنگی و هنری نماز شهدا، ایثارگران و رزمندگان استان زنجان پنجشنبه 20 مهر ماه امسال با حضور حجت الاسلام محمد حسن كاویانی راد معاون فرهنگیو آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران كشور سخنران اصلی و دیگر سخنرانان مراسم حضرت آیت اله خاتمی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان و دكتر مظفر قائم مقام ستاد اقامه نماز كشور و مهمانانی از سراسر کشور برگزار می شود.
در حاشیه این جشنواره مدیرکل بنیاد استان زنجان با اشاره به اینکه جشنواره فرهنگی و هنری نماز شهدا، ایثارگران و رزمندگان استان زنجان با هدف جمع‌آوری آثار شهدا در رابطه با نماز و تبدیل آن به مجموعه یا کتاب درنظر گرفته شده است، افزود: این جشنواره فرصتی بود برای مطالعه آثار و همچنین تولید آثار هنری در باب نماز در آئینه ایثار و شهادت.
علی کاظمی با اشاره به اینکه امیدواریم بیش از پیش شاهد برگزاری چنین جشنواره‌هایی باشیم، اظهار کرد: برگزاری چنین جشنواره‌هایی نه تنها تار و پودی پر معنا به ادبیات دفاع مقدس می‌بخشد بلکه هنرمندان را به وادی ایثار و شهادت وارد می‌کند.
وی با اشاره به نتایج قابل توجه تولید آثار هنری در باب ترویج فرهنگ ایثار و شهدا عنوان کرد: فرهنگ غنی ایثار و شهادت سرشار از نگفته‌هایی است که باید برای نسل آینده بیان شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 222151
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...