یادگاران جنگ اسوه های جامعه هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: یادگاران جنگ اسوه های جامعه هستند و اینک ما در بنیاد با توجه به ظرفیت های موجود باید تمام تلاش خود جهت خدمت رسانی بهتر را انجام دهیم.
یادگاران جنگ اسوه های جامعه هستند
 
به گزارش «ايثار»، محمد صادق دوخائی در نشست با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص تامین اعتبار پروژه های در دست اقدام بنیاد گفت: یادگاران جنگ اسوه های جامعه هستند و اینک ما در بنیاد با توجه به ظرفیت های موجود باید تمام تلاش خود جهت خدمت رسانی بهتر را انجام دهیم.
وی افزود: با توجه به سیاست‌ها و برنامه‌های مدون بنیاد، هدف مجتمع فرهنگی و توانبخشی ایثار صرفأ اقتصادی نیست و دنبال درآمدزایی نیست بلکه این موسسه تنها هدف خدمت‌رسانی به ایثارگران را دنبال می‌کند.
دوخائی یکی از مهمترین وظایف بنیاد را افزایش رضایتمندی جامعه شاهد و ایثارگری دانست و ابراز امیدواری کرد با بهره برداری کامل از این مجتمع گام مهمی در جهت تامین نیازهای جانبازان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان برداشته شود.
وی در تشریح مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی  به عنوان پروژه ‌ی مهم بنیاد مرکزی درخدمت رسانی به ایثارگران افزود: مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی در زمینی به مساحت 7 هزار متر مربع و با زیربنای 12 هزار مترمربع در خیابان هپکو –خیابان نواب صفوی احداث شده و دارای 1 فاز و در شش ساختمان با پیشرفت 86 درصدی دربخش‌های درمانی، ورزشی، فرهنگی، رفاهی، آموزشی، برای خدمات رسانی به جامعه ایثارگری و عموم مردم در حال ساخت می باشد که با توجه به اتمام طرح نیازمند اعتبار بیشتری است.
همچنین دوخائی پیرامون نحوه تخصیص اعتبار در مورد ساماندهی گلزارهای مطهر شهدا و تآمین مسکن ایثارگران با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی بحث و تبادل نظر کرد.  
انتهای پیام/
کد مطلب: 222205
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...