داخلی صفحه یزد خبر
 
یاوه‌گویی غرب نشان استیصال برابر ملت شهید پرور ایران است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱
گروه سیاسی: مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد گفت: یاوه گویی غرب نشان استیصال برابر ملت شهید پرور ایران است.
یاوه‌گویی غرب نشان استیصال برابر ملت شهید پرور ایران است
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد با محکومیت اظهارات خصمانه دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده گفت: اینکه ترامپ با پوشش رسانه ای زیاد تلاش می کند با نقض برجام به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند نشان از استیصال غرب و استکبار جهانی در برابر ملت شجاع و شهید پرور ایران است.
ابراهیمی تاکید کرد: مردم مسلمان ایران زمین با اقتدا به رهبر فرزانه خود مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در برابر تمام تهدیدات دشمن چون کوهی استوار ایستاده اند و هیچ گونه ترس و نگرانی از این بابت به خود راه نمی دهند.
وی تصریح کرد: استکبار جهانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران همواره به فکر ضربه زدن به نظام نوپای اسلامی ما بوده است لکن با هوشیاری مردم و درایت مسئولان ارشد جمهوری اسلامی هیچ گاه از توطئه های خود طرفی نبسته اند.
ابراهیمی گفت: اقتدار میهن اسلامی مرهون خون مطهر شهداست و همگان بداند تا روحیه ایثار و شهادت در بین جوانان مومن و انقلابی ایران وجود دارد توطئه های دشمنان اسلام و در راس آنان شیطان بزرگ، آمریکای جهانخوار نقش بر آب خواهد بود.
وی با اشاره به تلاش برای به انزوا کشیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نقش سپاه پاسداران در حفظ امنیت و تمامیت ارضی کشور البته در کنار سایر نیروهای مسلح کشور غیرقابل انکار است همانطور که تاثیر به سزایی در ثبات و امنیت منطقه داشته و دارد .
مدیرکل بنیاد یزد در پایان خطاب به دولتمردان مستکبر جهان و ایادیشان در منطقه گفت: ملت مسلمان ایران حول محور ولایت فقیه در برابر توطئه های غرب به سرکردگی آمریکا و اسرائیل چون کوهی راسخ و استوار ایستاده است.
 
 
 
کد مطلب: 222667