ساماندهی تمام گلزارهای شهدای بوشهر در چهار سال گذشته
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹
مدیرکل بنیاد بوشهر گفت: از جمله فعالیت‌های صورت گرفته در بنیاد ساماندهی تمامی گلزار مطهر شهدا در سطح استان است که دو سال پیاپی بنیاد بوشهر در کشور رتبه اول را کسب کرد.
ساماندهی تمام گلزارهای شهدای بوشهر در چهار سال گذشته
 
به گزارش «ایثار»، نشست مدیرکل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با نماینده مردم شریف دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص پیگیری مشکلات و دغدغه‌های فراروی خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد.
حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست طی سخنانی گفت: استان بوشهر دارای 2 هزار و 121 شهید والامقام، 6 هزار جانباز و 435 نفر آزاده است که ما به این عزیزان ارائه خدمت می‌کنیم.
وی افزود: طی چهار سال گذشته در دولت تدبیر و امید و به پشتوانه مسئولین این نظام و در رأس مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) گام‌های خوبی برای خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر برداشته‌ شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اشاره به فعالیت‌های انجام‌شده در بنیاد بوشهر طی 4 سال اخیر، یادآور شد: از جمله فعالیت‌های صورت گرفته در بنیاد ساماندهی تمامی گلزار مطهر شهدا در سطح استان است که دو سال پیاپی بنیاد بوشهر در کشور رتبه اول را کسب کرد.
وی ادامه داد: ساخت فاز اول مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار بوشهر بااعتبار بالغ‌بر 140 میلیارد ریال در متراژ 4850 مترمربع با تجهیزات به‌روز و در مناسبت‌ترین مکان شهر بوشهر از دیگر برنامه‌های عمرانی انجام‌شده در بنیاد بوشهر بوده است.
تشکری تصریح کرد: ساخت و تجهیز ساختمان اداری شهرستان‌های بوشهر، گناوه، دیلم و جم، محصور کردن گلزار مطهر شهدا با جذب و تخصیص اعتبارات استانی به‌منظور دسترسی بهتر والدین معظم شهدا به دلیل کهولت سن و شرایط جوی و گرما و گرد خاک موجود در استان و احداث بزرگ‌ترین اردوگاه فرهنگی و ورزشی جنوب کشور در متراژ حدود 5 هزار مترمربع که این پروژه در حال انجام مراحل کارشناسی است، از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 222892
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...