تشریح برنامه های بنیاد ایلام برای برگزاری اربعین حسینی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۱
برنامه های بنیاد استان ایلام برای برگزاری مراسم اربعین حسینی توسط مدیرکل بنیاد تشریح شد.
تشریح برنامه های بنیاد ایلام برای برگزاری اربعین حسینی
 
به گزارش «ایثار»، نشست هیئت پیروان شهدا، تشکل های شاهد و ایثارگر ستاد اربعين حسيني به رياست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام برگزار شد.
در این نشست که به منظور برنامه ریزی در راستای هر چه بهتر برگزار شدن اربعین حسینی برگزار شد، جمعیت هم بستگی شاهد و ایثارگر استان، معتمدین معین و تشکل های شاهد و ایثارگر حضور داشتند.
سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام ضمن قدردانی از زحمات همه خادمین زائرین اربعین و تاکید بر برنامه ریزی دقیق و استفاده بهینه از این ایام در راستای بهره برداری معنوی هر چه بیشتر، اظهار داشت: اربعین حسینی باید با جهت گیری صحیح در مسیر تبیین فلسفه قیام عاشورا باشد و با اجرای برنامه های مذهبی، بسته های فرهنگی و خدمات مفید به بیان اهدف و پیام قیام  امام حسین (ع) بپردازد.
وی عنوان کرد: دشمن به دنبال تحریف  عزاداری اباعبدالله و وارونه جلوه دادن آن و ایجاد آثار منفی برای عزاداری حضرت امام حسین(ع) است.
مدیرکل بنیاد خاطرنشان کرد: پرپایی موکب شهدای مدافع حرم در مرز مهران و توزیع بسته های فرهنگی و طبخ غذا به صورت روزانه در اریام محرم و اربعین از افتخارات استان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 222893
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...