داخلی صفحه مازندران خبر
 
بهره مندي از توانمندي جانبازان و معلولين در جهت رشت جامعه يك ضرورت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۶
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در حاشيه برگزاري مراسم هفته پارالمپيك در ساري گفت: بهره مندي از توانمندي جانبازان و معلولين در جهت رشت جامعه يك ضرورت است
بهره مندي از توانمندي جانبازان و معلولين در جهت رشت جامعه يك ضرورت است
 

به گزارش ايثارواحد مازندران،عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پيش از ظهر امروز بيست و ششم مهرماه در حاشيه برگزاري مراسم هفته پارالمپيك كه با حضور اسطوره هاي صبر و مقاومت و حماسه آفرينان دوران هشت سال دفاع مقدس ((جانبازان سرافراز قطع نخاعي مازندران )) كه در ساري برگزارشد طي گفتگويي ضمن بزرگداشت هفته پارالمپيك اظهارداشت: جانبازان و معلولين ، افرادي توانمند و مستعد بوده و از قابليت هاي فكري بالايي برخوردار هستند. وي تصريح كرد: بايداز ظرفيت هاي بالقوه اين عزيزان در جهت رشد ، توسعه و پيشرفت جامعه استفاده كرد.

رضايي افزود:نگاه ما به جانبازان و معلولان يك نگاه احترام آميز توآم با اخلاق و رفتار كتناسب با شأو منزلت اين عزيزان باشد.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران گفت: همه ما در جهت پيگيري مشكلات و تسهيل در خدمات رساني اين عزيزان تلاش كنيم و كار خداپسدانه انجام دهيم .

اين مراسم به همت اداره كل ورزش و جوانان ،هيئت جانبازان و معلولان و مشاركت بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران برگزارگرديد.

گفتني است در اين مراسم قرآن كريم توسط جانباز هفتاد درصد روشندل، ابوطالب باقري قرادت گرديد.

در اين مراسم مسئولين ادارات ورزش و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران ساري حضورداشتند.

انتهاي پيام/

کد مطلب: 223022
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...