مادران شهدا بصیرترین افراد جامعه هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵
مدیرکل بنیاد البرز مادران شهدا را بصیرترین افراد جامعه دانست و گفت: مادران شهدا همان گوهرهای درخشان هستند که فرزندانشان را به دست خویش راهی جبهه‌ها کردند و در این راه استقامت داشتند.
مادران شهدا بصیرترین افراد جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در حاشیه‌ مراسم بزرگداشت مادر شهیدان معدنی پور در روستای هیو ساوجبلاغ، مادران شهدا را بصیرترین افراد جامعه دانست و گفت: مادران شهدا همان گوهرهای درخشان هستند که فرزندانشان را به دست خویش راهی جبهه‌ها کردند و در این راه استقامت داشتند.
وی افزود: شهیدان ما با تأسی از اعمال و رفتار امام حسین(ع) درس فداکاری، وفاداری، ازخودگذشتگی، شجاعت و شهامت آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رساندند. شهدا در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام جان‌فشانی کردند و حماسه‌ای جاوید آفریدند و بی‌شک آموزگاری داشته‌اند به‌ نام مادر که در دامان پرمهر او و در کلاس درس او، به این مقام رسیدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان خاطرنشان ساخت: مادران شهدا این شیر زنان ایران اسلامی با الهام از رفتار شایسته حضرت زهرا سلام‌الله علیها و ام‌البنین در مسئله دفاع از حریم ولایت و امامت در دوران جنگ تحمیلی با لبیک به ولی‌فقیه زمان امام خمینی رحمت‌الله علیه ثابت کردند در پیشگاه بانوی دوعالم روسفید و سربلند هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 223273
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...