داخلی صفحه یزد خبر
 
دیدار امام جمعه یزد با خانواده شهدای مدافع حرم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با خانواده شهدای مدافع حرم دیدار کرد.
دیدار امام جمعه یزد با خانواده شهدای مدافع حرم
 
به گزارش "ایثار یزد" آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در نشستی صمیمی با خانواده شهدای مدافع حرم یزد و شهید گرانقدر محسن حججی دیدار و گفتگو کرد.
امام جمعه یزد دراین دیدار با اشاره به عظمت کار شهدای مدافع حرم گفت: اینکه کسی برای دفاع از آرمان های اسلام و مسلمانان مظلوم قید زندگی دنیایی را بزند و کیلومترها دورتر از مرزهای میهن اسلامی به مبارزه با ایادی استکبار بپردازد, اجر عظیمی در پیشگاه خداوند متعال خواهد داشت و هیچ کس جز ذات احدیت نمی تواند پاداشی مناسب با این اقدام شجاعانه به آنان بدهد.
آیت الله ناصری خاطر نشان کرد: شهدای مدافع بسیار خانواده هایشان را دوست می داشتند و این نیست که علاقه و محبتی بین آنان نبوده باشد لکن برای اینکه ناموس سایر مسلمانان را مانند ناموس و زن و فرزند خود محترم می شمردند به این جهاد مقدس وارد شدند.
وی رسیدگی شایسته به امورات مختلف خانواده های شهدای مدافع حرم را لازم و ضروری خواند و از مسئولان خواست اجازه ندهند این عزیزان در زندگی روزمره خلئی احساس کنند.
در این نشست صمیمی هر یک از خانواده های شهدا در خصوص مسائل مختلف با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد به بحث و تبادل نظر پرداختند.
کد مطلب: 223462