داخلی صفحه یزد خبر
 
فرماندارميبد : ديدار با خانواده شهدا نشاط آور و روحيه بخش است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷
فرماندار شهرستان ميبد:براي خدمت به مردم و كسب انرژي لازم جهت كار اداري ،ديدار با خانواده معظم شهدا و ايثارگران روحيه بخش و نشاط آور است.
فرماندارميبد : ديدار با خانواده شهدا نشاط آور و روحيه بخش است
 
به گزارش "ايثار يزد" حسين فلاح در ديدار با خانواده معظم شهدا و ايثارگران شهرستان  ميبد اظهار کرد:ديدار از خانواده معظم شهدا و ايثارگران از وظايف ماست و حضور در كنار خانواده معظم شهدا و ايثارگران توفيق الهي براي مسئولان نظام جمهوري اسلامي است.
وي تاکید کرد : خون شهيدان والامقام و صبر و بردباري خانواده هاي معزز آنها عزت و اقتدار را براي نظام جمهوري اسلامي ايران در جهان به ارمغان آورد.
فلاح تصریح كرد : مديران دستگاههاي اجرايي براي تلاش بيشتر در راه خدمت گزاري براي مردم، نيازمند دعاي خير خانواده شهدا و ايثارگران هستند و با حضور در كنار اين بزرگواران انرژي و روحيه براي كار بيشتر مي گيرند.
رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران میبد نیز با تاکید به لزوم حفظ دستاوردهای ارزشمند هشت سال دفاع مقدس گفت: اگرچه جنگ هشت ساله مشکلات زیادی را به کشور تحمیل کرد و تعدادی زیادی را جوانان مومن و انقلابیمان را از ما گرفت ولی پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس وظیفه مهمی است که به دوش ما نهاده شده است.
محمدرضا صادقی با قدردانی از همراهی و همدلی مسئولان شهرستان با برنامه های ترویجی بنیاد خاطر نشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مسئولیت سنگینی است که به دوش تک تک ما نهاده شده است و همه ما باید تلاش کنیم, اقدامات لازم را انجام دهیم.

 
کد مطلب: 224264