داخلی صفحه یزد خبر
 
یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز در تفت برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۱
به مناسبت سالگرد شهادت محمدحسین فهمیده یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز در شهرستان تفت استان یزد برگزار شد.
یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز در تفت برگزار شد
 
به گزارش "ایثار یزد" یادواره شهید محمد حسین فهمیده و شهدای دانش‌آموز و فرهنگی تفت با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه یزد، خانواده‌های معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم  به همت بنیادشهید و امورایثارگران, سپاه پاسداران و آموزش و پرورش در مصلای قدس این شهرستان برگزار شد.
حمیدرضا حاجی بابایی در این یادواره با اشاره به رشادتهای شهدای دانش آموز گفت: نوجوانان شجاع و دلیر ما با احساس تکلیف سنگر علم و دانش را رها کردند و به سنگر جهاد نظامی رهسپار شدند.
وزیر سابق آموزش و پرورش به اهمیت ولایت فقیه در نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: رمز و راز ماندگاری انقلاب اسلام بخاطر وجود رهبری شجاع و آگاه در راس آن و حضور مردم در صحنه های مختلف است.
حاجی بابایی با بیان اینکه توطئه های دشمنان علیه نظام اسلامی ادامه دارد به اهمیت ولایتمداری و ایستادگی در برابر دسیسه های مختلف دشمنان به عنوان یک تکلیف مهم تاکید کرد.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش آموز اضافه کرد: ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت رمز عزت و اقتدار جامعه اسلامی است.
حاجی بابایی گفت: باید همواره با وحدت و ولایتمداری در مسیر ارزش های انقلاب اسلامی و تحقق اهداف نورانی شهدا فعالیت کرد و با وحدت در برابر دشمنان قسم خورده کشور و نظام مقاوم بود .
وی با تشریح سیاست های اقتصاد مقاومتی افزود: برای حل مشکلات اقتصادی ، افزایش تولید و اشتغال جوانان به تعامل تمام قوا و همراهی و همکاری مردم نیاز است.
وزیر سابق آموزش و پرورش ادامه داد: توسط دولت تاکنون کارهای خوبی در زمینه اقتصادی و حل معضل بیکاری و برای تولید و اشتغال انجام گرفته و همچنان باید با همکاری و برنامه مدون تلاش مضاعف داشت.
رئیس فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان مجلس در کنار دولت و سایر مسئولان برای ایجاد اشتغال ، رونق اقتصادی و تولید در جامعه وظایف خود را با هماهنگی هم انجام می دهند.
حاجی بابایی تصریح کرد: فساد اقتصادی یکی از معضلات نظام اسلامی‌ است بنابراین باید با این موضوع از هر جناح و گروه مبارزه کرد چون حفظ نظام اسلامی در گرو مبارزه عملی با آن است .
کد مطلب: 224625