داخلی صفحه یزد خبر
 
هشتمین نشست روسای ادارات حراست در یزد برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
هشتمین نشست حراست بنیادشهید و امور ایثارگران با حضور روسای ادارات حراست منطقه 2 کشور در یزد برگزار شد.
هشتمین نشست روسای ادارات حراست در یزد برگزار شد
 
به گزارش "ایثار یزد" نشست دو روزه روسای ادارات حراست منطقه 2 کشور به میزبان استان دارالعباده یزد چهارشنبه 10 آبان به کار پایان داد.
در این نشست که با حضور 10استان برگزار شد, مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان یزد در سخنانی با تشریح وضعیت کویرنشینان یزدی گفت: مردم دارالعباده و دارالعلم یزد که از دیرباز خود را مردمانی مومن و پرتلاش معرفی کرده اند, تولید و اشتغال را سرلوح کار خود داشته و دارند و در راستای منویات مقام معظم رهبری همواره در فکر توسعه اقتصادی میهن اسلامی هستند.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هدف اصلی بنیاد در ارائه خدمت به خاندان مکرم شهدا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس است و خادمین شهدا وظیفه خود می دانند با برنامه ریزی منسجم و هدفمند این مسئولیت خطیر را به بهترین شکل انجام دهند.
وی مسئولان حراستها را بازوان توانمند و امین بنیاد در گلوگاه های حساس خواند و افزود: روسای و کارشناسان حراست چشم بینای ما هستند که با توجه به اشراف کاملی که در خصوص خدمات و فعالیتهای مختلف بنیاد دارند باید با هوشیاری و دقت کامل اجازه ندهند, جامعه هدف در دام دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی گرفتار شوند.
در ادامه نشست تخصصی با محوریت ارزیابی عملکرد حراستهای منطقه 2 و موضوعاتی از قبیل بروز رسانی و تبادل اطلاعات صف و ستاد, بررسی مسائل و مشکلات بنیاد در استانهای مختلف کشور و تبادل نظر در خصوص تجربیات ارزنده استانها برگزار شد.
کد مطلب: 224632