الکترونیکی شدن خدمات موجب تقویت خدمت‌رسانی به ایثارگران شده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران الکترونیکی شدن خدمات را عاملی برای تقویت خدمت‌رسانی به ایثارگران دانست و گفت: ظرفیت خوبی در بنیاد ایجاد شده تا با حذف مکاتبات کاغذی، نسبت به ایجاد ارتباط وب‌سرویسی با سایر دستگاه‌ها اقدام شود.
الکترونیکی شدن خدمات موجب تقویت خدمت‌رسانی به ایثارگران شده است
 
به گزارش «ایثار»، دومین نشست کمیته آمار بخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران به ریاست سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد تشکیل شد.
میرمرادی در این نشست ضمن تأکید بر اهمیت و جایگاه آمار و اطلاعات و نقش آن در برنامه‌ریزی‌های ملی و سازمانی گفت: سامانه‌های اطلاعاتی بنیاد دارای اهمیت زیادی هستند و تمام معاونت‌ها باید نسبت به یکسان‌سازی داده‌های داخل سازمان در حوزه‌های خود و رفع تناقضات احتمالی اقدام کنند. همچنین لازم است استفاده از مراجع رسمی بیرونی در تکمیل و اصلاح اطلاعات مدنظر قرار گیرد.
وی افزود: با توجه به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های ایجاد شده در بنیاد و آمار و اطلاعات موجود، می‌توان در مورد برنامه‌ریزی‌های کلان سازمانی و اتصال اطلاعات مورد نیاز مرکز آمار به‌سرعت اقدامات اولیه را انجام داد. 
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه بنیاد در جمع‌آوری داده‌های مورد نیاز موفق بوده اظهار کرد: خوشبختانه ظرفیت خوبی در بنیاد ایجاد شده است که با حذف مکاتبات کاغذی، نسبت به ایجاد ارتباط وب‌سرویسی با سایر دستگاه‌ها اقدام شود تا عملاً حذف مرزهای جغرافیایی محقق شود.
میرمرادی ادامه داد: کمبود اطلاعات و یا به‌روزرسانی اطلاعات ایثارگران باید همواره مد نظر باشد تا در زمان مناسب برای به‌روزرسانی اطلاعات پایه مثل آدرس و یا تلفن و همچنین اطلاعات تکمیلی مربوط به منسوبین اقدام شود.
وی با اشاره به جایگاه ارزشمند سامانه برخط در تکمیل اطلاعات عنوان داشت: به‌طورکلی الکترونیکی شدن خدمات موجب تقویت خدمت‌رسانی به ایثارگران شده است. در همین راستا با توجه به راه‌اندازی سامانه بر خط بنیاد و عضویت حدود ۴۲۰ هزار نفر از ایثارگران، لازم است مابقی عزیزانی که تاکنون در سامانه برخط بنیاد عضو نشده‌اند نسبت به این کار اقدام کنند تا از مزایای آن بهره‌مند شوند.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: بنیاد آمادگی کامل برای کمک به مرکز آمار در شکل‌گیری برنامه آمار ثبتی مبنا را دارد و امیدوار است با همکاری مرکز آمار گام‌های مؤثری در این زمینه برداشته شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 225176