داخلی صفحه یزد خبر
 
مراسم بزرگداشت محیط بان شهید "قنبری‌زاده" در بهاباد برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴
یادواره شهدای محیط‌بان کشور با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محیط‌بان "قنبری‌زاده" و جمعی از مسئولان و خانواده‌های شهدا در بهاباد برگزار شد.
مراسم بزرگداشت محیط بان شهید "قنبری‌زاده" در بهاباد برگزار شد
 
به گزارش "ایثار یزد" مراسم گرامیداشت یاد و خاطره ” علی اکبر قنبری زاده بافقی ” همزمان با یادواره شهدای محیط بان کشور صبح امروز در شهرستان بهاباد از توابع استان یزد برگزار شد.
سردار اکبر فتوحی در این مراسم با بیان خاطراتی از شهید محیط‌بان قنبری‌زاده، گفت: شهید قنبری‌زاده شهیدی بود که برای رفتن به سوریه آموزش‌های سختی را دیده بود تا به سوریه اعزام شود و به عنوان مدافع حرم به دفاع از حریم حضرت زینب‌(س) بپردازد و از درگاه خداوند خیلی آرزوی شهادت می‌کرد تا اینکه در راهی دیگر شهید شد و به آرزوی دیرینه‌اش که شهادت بود رسید.
فرمانده پیشین سپاه الغدیر یزد تصریح کرد: شهید  قنبری‌زاده آئینه تمام نمای کویر بهاباد بود و با وجود این شخصیت هیچ نوع اشرار و قاچاقچی جرات ورود به کویر بهاباد را نداشت، امروز اگر قاچاقچیان و اشرار مسلح پیش خود فکر می‌کنند که این بیابان دیگر چنین کسی را ندارد بدانند و بفهمند که با وجود شهادت این شهید نیروهای ناجا و بسیج مقتدر ما بر منطقه اشراف دارند و راه پرافتخار این شهید والامقام را ادامه خواهند داد.
یادگار دفاع مقدس درادامه با بیان اینکه امروز دیگر کسی از براندازی نظام و تهاجم نظامی به ایران سخن نمی‌گوید اظهار کرد:دشمن هر چه با ملت ایران دشمنی کرد و هرچه دشمن با ملت غیور ماجنگید، ملت ایران بزرگتر و قوی‌تر شد و استکبار منکوب شد.
فتوحی تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدا و اطاعت و پیروی که از قرآن و عترت می‌کنیم، تلاش‌های بسیاری از سوی دلسوزان نظام و اسلام برای تحقق اسلام ناب محمدی (ص) صورت می‌گیرد.
وی بیان کرد: در طول همه این سال‌ها به برکت اسلام و خون شهدا و اطاعت از ولایت، توانسته‌ایم توطئه‌ها، کودتاها و فتنه‌ها را خنثی کنیم اما در همه این 37 سال دشمن حتی لحظه‌ای دست از فتنه‌گری خود بر نداشته است.
سردار فتوحی با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام با فرهنگ عاشورا پیوندی عمیق دارند و همین پیوند سبب ماندگاری انقلاب اسلامی ایران شده است گفت‌: شهدا با الگوگیری از امام حسین‌(ع) و یاران باوفایشان رشادت‌هایی انجام دادند که برای همیشه در تاریخ ماندگار شدند.
کد مطلب: 225200