داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: اشتغال مولد و پایدار نیاز اصلی جامعه است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۳
مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان یزد در نشست کمیته فنی اشتغال گفت: اشتغال مولد و پایدار نیاز اصلی جامعه است.
مدیرکل بنیاد یزد: اشتغال مولد و پایدار نیاز اصلی جامعه است
 
به گزارش "ایثار یزد" احمدابراهیمی در نشست کمیته فنی اشتغال بنیادشهید و امورایثارگران با تاکید بر لزوم ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه هدف گفت: اشتغال مولد و پایدار نیاز اصلی جامعه است و ما باید تلاش کنیم با برنامه ریزی مناسب در این جهت گام برداریم.
مدیرکل بنیاد یزد تصریح کرد: برای حل مسائل و مشکلات اشتغال باید از توانمندیهای دستگاه های مختلف بهره گرفت تا بتوان برنامه های مفیدی برای در زمینه اشتغال ایثارگران انجام داد.
وی تاکید کرد: اگر مقام معظم رهبری به بحث اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال ورود می کنند, به این دلیل است که معظم له قصد دارند اهمیت موضوع را برای همگان تبیین کنند و نه اینکه صرف نامگذاری برای یک سال خواست باشد.بنابراین ما باید تمام تلاش خود در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام دهیم.
ابراهیمی با تاکید بر بحث مشاوره, اظهار کرد: مشاوره درست و اصولی چه در بحث اشتغال و چه در بخش تحصیلی باید مورد توجه قرار گیرد و با بهره گیری از اساتید خبره و مجرب با توجه به نیاز بازار کار دانش آموزان شاهد و ایثارگر را هدایت کنیم.
مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان یزد خاطرنشان کرد: تلاش برای حمایت از تولید و تولیدکنندگان داخلی یکی از ملزومات اقتصاد مقاومتی است و ما نیز باید با حمایت از تولیدکنندگان شاهد و ایثارگر, فضای امنی برای این بخش ایجاد کنیم.
 
کد مطلب: 225267