داخلی صفحه یزد خبر
 
یادواره شهدای محیط‌بان در بهاباد برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۶
یادواره شهدای محیط‌بان کشور با حضور خانواده شهید محیط‌بان "قنبری‌زاده" و جمعی از مسئولان و خانواده‌های شهدا در بهاباد برگزار شد.
یادواره شهدای محیط‌بان در بهاباد برگزار شد
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بهاباد، سردار اکبر فتوحی صبح امروز در یادواره شهدای محیط بان کشور و شهید محیط‌بان قنبری‌زاده، اظهار داشت: شهید قنبری‌زاده شهیدی بود که جهت رفتن به سوریه آموزش‌های سختی را دیده بود تا به سوریه اعزام شود و به عنوان مدافع حرم به دفاع از حریم حضرت زینب‌(س) بپردازد و از درگاه خداوند خیلی آرزوی شهادت می‌کرد تا اینکه در راهی دیگر شهید شد و به آرزوی دیرینه‌اش که شهادت بود رسید.
فرمانده پیشین سپاه الغدیر یزد تصریح کرد: شهید بزرگوار قنبری‌زاده آئینه تمام نمای کویر بهاباد بود و با وجود این شخصیت هیچ نوع اشرار و قاچاقچی جرات ورود به کویر بهاباد را نداشت، امروز اگر قاچاقچیان و اشرار مسلح پیش خود فکر می‌کنند که این بیابان دیگر چنین کسی را ندارد بدانند و بفهمند که با وجود شهادت این شهید نیروهای ناجا و بسیج مقتدر ما بر منطقه اشراف دارند و نمی‌گذارند حتی کوچکترین گروه قاچاق یا اشرار وارد منطقه شوند‌.
این یادگر دفاع مقدس درادامه با بیان اینکه امروز دیگر کسی از براندازی نظام و تهاجم نظامی به ایران سخن نمی‌گوید اظهار داشت: زیرا هرچه دشمن با این ملت جنگید، ملت ایران بزرگتر و قوی‌تر شد.
فتوحی تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدا و اطاعت و پیروی که از قرآن و عترت می‌کنیم، تلاش‌های بسیاری از سوی دلسوزان نظام و اسلام برای تحقق اسلام ناب محمدی (ص) صورت می‌گیرد.
وی بیان کرد: در طول همه این سال‌ها به برکت اسلام و خون شهدا و اطاعت از ولایت، توانسته‌ایم توطئه‌ها، کودتاها و فتنه‌ها را خنثی کنیم اما در همه این 37 سال دشمن حتی لحظه‌ای دست از فتنه‌گری خود بر نداشته است.
فتوحی گفت: باید هر مسئولی که در استان یزد انتخاب می‌شود طبق نظر ولایت باشد چرا که در غیر این صورت موفق نمی‌شود و نمی‌تواند به وعده های خود جامه عمل بپوشاند.
وی با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام با فرهنگ عاشورا پیوندی عمیق دارند و همین پیوند سبب ماندگاری انقلاب اسلامی ایران شده است گفت‌: شهدا با الگوگیری از امام حسین‌(ع) و یاران باوفایشان رشادت‌هایی انجام دادند که برای همیشه در تاریخ ماندگار می‌شود.
کد مطلب: 225271