مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۵
آئین تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی روز شنبه 20 آبان ماه با حضور سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد، مهدی ریاحی کیا مدیرکل منابع انسانی بنیاد، مدیران و کارکنان بنیاد خراسان جنوبی و جمعی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در بیرجند برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم ایثارگران و رزمندگان را سند افتخار نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: این عزیزان در 8 سال دفاع مقدس نقش آفرین بودند و اکنون نیز در بسیاری از صحنه‌های انقلاب ایفای نقش می‌کنند.
سید منصور میرمرادی با بیان اینکه باید فرهنگ ایثار و شهادت را همواره در جامعه زنده نگاه داشت افزود: حفظ ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی جز با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت محقق نمی‌شود.
حجت الاسلام معصومی مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد 4 ساله فعالیت خود گفت: تلاش ما در بنیاد استان خراسان جنوبی در این جهت بود که بتوانیم جایگاه ایثارگران و خانواده‌های آن‌ها را در سطح استان ارتقا دهیم.
در این مراسم از زحمات 4 ساله حجت‌الاسلام حسین معصومی قدردانی شد و حجت‌الاسلام محمدتقی عزیزی به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی معرفی شد.

پرداخت معوقات خانواده معظم شهدا در استان خراسان جنوبی
به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد در جریان سفر خود به خراسان جنوبی با آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی و امام جمعه شهرستان بیرجند دیدار و گفت و گو کرد.
میرمرادی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: ما هر قدر به خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان خدمت کنیم کم است، زیرا امنیت و آرامش امروز ما مرهون خون شهدا، ایثارگران و جانبازان است.
وی افزود: آمار شهدای استان خراسان جنوبی نشانه همت و تلاش مردم این خطه برای حضور در جبهه و دفاع از کشور و تحقق بخشیدن به اهداف نظام جمهوری اسلامی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اینکه وظیفه‌ بنیاد ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، گفت: هر اقدامی که در سیاست‌های کلان بنیاد انجام می‌شود در راستای رسیدن به این مهم است.
میرمرادی با بیان اینکه بنیاد تلاش می‌کند در ارائه تمام خدمات رویکرد فرهنگی داشته باشد، ادامه داد: خوشبختانه امروز در استان خراسان جنوبی اقدامات بزرگی در حوزه‌های مختلف انجام شده است و همچنین تمام مطالبات خانواده معظم شهدای استان پرداخت شده است.
وی ضمن تشکر از مجموعه بنیاد استان خراسان جنوبی گفت: در توسعه زیر ساخت‌ها و خدمت رسانی و ساخت مرکز توان بخشی ایثار در استان خراسان جنوبی فعالیت‌های خوبی انجام شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان در خصوص پایش سلامت، بیان داشت: با الکترونیکی شدن طرح پایش سلامت گام‌های بسیار خوبی در این حوزه برداشته شده و استان خراسان جنوبی از استان‌های برتر کشوری در این زمینه محسوب می‌شود.

ضرورت توجه ویژه به فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه سفر به استان خراسان جنوبی با استاندار این استان دیدار و گفت و گو کرد.
سید منصور میرمرادی در این دیدار جایگاه بنیاد شهید و امور ایثارگران را در استان خراسان جنوبی مناسب توصیف کرد و افزود: با همکاری و همیاری مدیران و تمامی کارکنان بنیاد استان خراسان جنوبی، شاهد پیشبرد اهداف بنیاد در این استان هستیم که ان‌شاءالله با مدیریت جدید هم این راه ادامه خواهد یافت.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص معوقات خانواده‌های معظم شهدا گفت: هم اکنون در بیشتراستان های کشور هیچ مطالبه‌ای از گذشته نداریم.
میرمرادی در پایان ضمن تشکر از کوشش‌های خادمین به خانواده‌های شاهد و ایثارگر در خراسان جنوبی گفت: استان خراسان جنوبی از استان‌هایی است که ما در آن کمترین دغدغه را داریم و همکاران من در بنیاد این استان بیش از هر خدمتی، به مبحث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه پرداخته‌اند که این بسیار ارزشمند است و باید به این فرهنگ بیشتر از گذشته در جامعه توجه شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 225497