ایثارگران شمع های روشنی بخش مسیر رسیدن به حق تعالی هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران گفت: تجلیل و تقدیر از خانواده های شهدا و ایثارگران نباید متوقف شود و باید به حرکتی خودجوش و مردمی مبدل شود چرا که شهدا و خانواده های این بزرگواران شمع های روشنی بخش مسیر رسیدن به حق تعالی هستند.
ایثارگران شمع های روشنی بخش مسیر رسیدن به حق تعالی هستند
 
به گزارش «ایثار»، احسان رجبی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در جلسه هماهنگی برگزاری طرح سپاس در رباط کریم اظهار داشت: دور دوم طرح سپاس که در قالب آن از تمام خانواده های شهدا و ایثارگران دیدار صورت می گیرد به ایستگاه هفتم رسیده است که این بار رباط کریم شاهد اجرای این مهم خواهد بود.
وی عنوان کرد: تجلیل و تقدیر از خانواده های شهدا و ایثارگران نباید متوقف شود و باید به حرکتی خودجوش و مردمی مبدل شود چرا که شهدا و خانواده های این بزرگواران شمع های روشنی بخش مسیر رسیدن به حق تعالی هستند.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران، گفت: مقصد ایستگاه هفتم از دور دوم طرح سپاس رباط کریم است که طبق هماهنگی های لازم، طرح سپاس در این شهرستان به خوبی برگزار خواهد شد. 
وی در خاتمه متذکر شد: طرح سپاس با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار می شود که در این طرح عموم مسئولان شهرستان با حضور در جوار تمام خانواده معظم شهدا و ایثارگران هر منطقه نه تنها از این بزرگواران تقدیر و تجلیل می کنند بلکه با راه و مسیر شهدا نیز پیمانی دوباره می بنندند تا هر چه بیشتر در مسیر خدمت به مردم قدم بردارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 225631
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...