جلسه اشتغال خانواده‌های شاهد و ایثارگر بنیاد زنجان برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴
جلسه اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به ریاست مدیرکل بنیاد استان و با حضور سایر مسئولان برگزار شد.
جلسه اشتغال خانواده‌های شاهد و ایثارگر بنیاد زنجان برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، جلسه اشتغال جامعه ایثارگری بنیاد شهید و امور ایثارگران زنجان با حضور سید جمال‌الدین موسوی معاون تعاون و امور اجتماعی، محمد‌پور رییس اشتغال و کارآفرینی و دیگر مسئولان در ادارات بنیاد شهرستان‌ها برگزار شد.
در این جلسه مدیرکل بنیاد استان زنجان با اشاره به اینکه حل مشکلات جامعه ایثارگری در همه امور باید در اولویت کارها قرار گیرد، افزود: خانواده‌های شاهد و ایثارگر اقشار ارزشمندی هستند که باید رفع مشکلات آنها در رأس امور قرار گیرد تا شاید بتوانیم بخشی از ایثارگری آنان را جبران کنیم.
علی کاظمی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش‌های روسای شهرستان‌ها و کارشناسان حوزه اشتغال اظهار کرد: اطلاع رسانی به موقع آزمون‌های استخدامی، هدایت جامعه هدف جویای کار جهت استفاده از مشاوران و طرح‌های کارآفرینی، هماهنگی هرچه بیشتر کارشناسان اشتغال استان و شهرستان با جامعه هدف در راستای ایجاد زمینه اشتغال، تشویق جامعه هدف جویای کار برای ورود به حوزه کارآفرینی و ... از اقدامات مهمی است که باید از طریق مسئولان بنیاد برای جامعه هدف فراهم شود.
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در راستای رفع نیاز خانواده‌های شاهد و ایثارگر در همه حوزه‌ها همه ساله با توجه به امکانات توان خود را به کار می‌گیرد تا میزان بالایی از رضایت خانواده‌های شاهد و ایثارگر را جلب کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 225744