افزایش رضایت جامعه ایثارگری با دیجیتالی شدن منابع در بنیاد محقق می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۳
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با اشاره به دیجیتال شدن منابع سازمانی در بنیاد گفت: قطعاً این امر موجب پیشرفت بنیاد، تسهیل در امور و رضایت جامعه ایثارگران خواهد شد.
افزایش رضایت جامعه ایثارگری با دیجیتالی شدن منابع در بنیاد محقق می‌شود
 
به گزارش «ایثار» سید مرتضی موسویان در بازدید از غرفه بنیاد شهید و امور ایثارگران در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال در زمینه ضرورت الکترونیکی و دیجیتال کردن منابع سازمانی، گفت: مهم‌ترین مسئله برای مهاجرت از فضای سنتی به مدرن، فراهم کردن الزامات مورد نیاز مهاجرت است که یکی از راهکارهای این مسئله، الکترونیکی کردن منابع در هر سازمان است.
رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد ادامه داد: در برهه کنونی انسان‌ها به سمت سرویس‌های جدید می‌روند زیرا بشر بیش از پیش ضرورت استفاده از فضای مجازی در جامعه کنونی را احساس می‌کند.
موسویان با اشاره به دیجیتال شدن منابع سازمانی در بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: طی بازدیدی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران داشتم، یکی از مهمترین کارهای انجام شده را تهیه دستگاه‌هایی برای دیجیتال کردن منابع و اطلاعات سازمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران می دانم که قطعاً این امر موجب پیشرفت این نهاد، تسهیل در امور و رضایت جامعه ایثارگران خواهد شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 225851