رسالت همسران شهدا میراث داری معنوی از شهدا است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با اشاره به اینکه رسالت همسران شهدا میراث داری معنوی از شهدا است، افزود: در جامعه امروز جهاد همسران شهدا، تربیت فرزند صالح، حفظ و انتقال آرمان شهدا به نسل های بعد به ویژه جوانان است.
رسالت همسران شهدا میراث داری معنوی از شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، عابدین عابدی مقدم صبح امروز 23 آبان در دیدار با همسران شهدا «اکبر گرجی نژاد دادرابی» و «محمد مروی مارشک» و «برات ساده سرطاووسی» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام راحل گفت: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی همیشه در حال ضربه زدن هستند و از هر وسیله و تکنولوژی در جهت اهداف خویش برای دور کردن جوانان از مکتب اسلام استفاده می کنند اما تمامی نقشه های آنان نقش برآب می شود و به اهداف شوم خود نخواهند رسید.
وی با اشاره به اینکه رسالت همسران شهدا میراث داری معنوی از شهدا است، افزود: در جامعه امروز جهاد همسران شهدا، تربیت فرزند صالح، حفظ و انتقال آرمان شهدا به نسل های بعد به ویژه جوانان است.
این دیدار با حضور فتحی نیا مشاور استاندار در امور ایثارگران و ملکی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو مشهد مقدس برگزار شد
گفتنی است شهدا اکبر گرجی نژاد دادرابی و محمد مروی مارشک و برات ساده سرطاووسی در 22 آبان 1335، 10 تیر 1308 و 4 اردیبهشت 1333 چشم به جهان گشودند و به ترتیب در 21 فروردین 61، 4بهمن 65 و 26 فروردین 67 به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 225864