مسابقه فرهنگی «سالار شهیدان» برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴
مسابقه فرهنگی «سالار شهیدان» با همکاری حوزه نمایندگی ولی فقیه و اداره کل توسعه منابع انسانی برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در سراسر کشور برگزار شد.
مسابقه فرهنگی «سالار شهیدان» برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، مسابقه فرهنگی «سالار شهیدان» به مناسبت ایام شهادت امام حسین(ع) از مجموعه احکام، مسائل شرعی، احادیث، روایات، سخنان بزرگان و ائمه پیرامون امر به معروف و نهی از منکر، زندگانی و سیره حضرت سیدالشهدا(ع)، آثار و برکات قیام عاشورا بر شکل گیری تمدن اسلامی و اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر با همکاری حوزه نمایندگی ولی فقیه و اداره کل توسعه منابع انسانی برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور برگزار شد.
در این مسابقه که از تاریخ 22 الی 30 مهرماه 96 از طریق سامانه آموزش مجازی برگزار شد، از مجموع کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور، تعداد 3 هزار و 319 نفر شرکت کردند که 720 نفر حائز بالاترین امتیاز شدند.
همچنین طی مراسمی با حضور نمایندگان مرکز حراست، حوزه نمایندگی ولی فقیه، اداره کل توسعه منابع انسانی و معاون توسعه مدیریت استان فارس به 55 نفر از شرکت کنندگان که حائز بالاترین امتیاز شدند، به قید قرعه 5 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و 50 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا شد.
لازم به ذکر است مراسمی نیز در تاریخ 29 آبان ماه به منظور تجلیل از نفرات برتر مرحله استانی (انتخابی) سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم همزمان با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار خواهد شد و اسامی منتخبین مسابقه فرهنگی «سالار شهیدان» اعلام و هدایای آنها تقدیم خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 225870