ارایه‌ خدمات درمانی به ایثارگران در قزوین تسهیل می‌یابد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
مدیرکل بنیاد قزوین گفت: ارایه‌ خدمات درمانی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان قزوین تسهیل می‌یابد.
ارایه‌ خدمات درمانی به ایثارگران در قزوین تسهیل می‌یابد
 
به گزارش «ایثار»، نشست مشترک کارکنان بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با بیمه دی، با حضور حسین ستاری مدیر بیمه دی استان قزوین و مسعود بخارایی معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین برگزار شد.
در این نشست، بخارایی گفت: از یکم مهر ماه سال جاری که قرارداد با بیمه دی منعقد شده تا پانزدهم آبان ماه، همه اسناد هزینه‌ سرپایی ایثارگران پرداخت شده و هیچ بدهی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر در این بازه زمانی وجود ندارد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: کارکنان بنیاد در دریافت اسناد هزینه‌ سرپایی از جامعه ایثارگران با بیمه دی همکاری می‌کنند و اگر مشکلی در سند وجود داشته باشد در رفع آن اقدامات لازم را انجام می‌دهند.
وی افزود: تحقق این مهم موجب می‌شود تا سریعتر هزینه سرپایی اسناد ایثارگران توسط بیمه دی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر پرداخت شود.
این مسوول گفت: تسهیل در ارایه‌ خدمات درمانی و افزایش کیفیت خدمات‌دهی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر از مهمترین اهداف ماست و در تحقق این هدف از راهکارهای مختلف استفاده می‌کنیم.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به اینکه در گذشته بنیاد به منظور ارایه‌ خدمات درمانی به ایثارگران با بیمه ایران همکاری داشته است، افزود: این نهاد از اول مهر ماه سال جاری با بیمه دی قرارداد منعقد کرده و تلاش می‌کند کیفیت و سرعت این خدمات‌دهی را ارتقا دهد.
در این نشست، بر همکاری کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیمه دی به منظور سرعت‌بخشی ارایه‌ خدمات به جامعه ایثارگران تاکید شد.
همچنین در این نشست، کارکنان بنیاد استان با نحوه‌ دریافت، ارسال و پرداخت اسناد هزینه‌های درمان بیمه دی آشنا شدند تا در خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگران با مشکلی مواجه نباشند.
در نشست فوق، همچنین مروری بر دستورالعمل بیمه تکمیلی شد و کارکنان بنیاد مشکلات موجود در خدمات‌دهی بیمه دی به جامعه ایثارگران را مطرح کردند.
گفتنی است بیمه دی از اول مهر تا پانزدهم آبان ماه سال جاری بابت هزینه‌های اسناد سرپایی به جامعه ایثارگران، نزدیک به یکصد میلیون تومان پرداخت کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 225887